Як вибрати якісну шубу?

З наближенням зими настає пора оновити гардероб. З огляду на те, що синоптики прогнозують хоча і недовгу, але холодну зиму, багато жінок вирішують придбати собі шубу.

modnye-shuby-2017-norkaЯк правильно вибрати шубу, щоб вона прослужила не один сезон?

Перше, з чим потрібно визначитися — це те, як часто ви плануєте носити шубу: кожен день, або тільки «на вихід». Якщо ви будете носити шубу щодня, краще не вибирати шубу з важкого хутра. Важкі шуби виходять з хутра соболя, мутона та лисиці. Трохи легші шуби з хутра бобрів, песця, нутрії, норки і шиншили. Найлегше хутро — у горностая і бабака.

Важливим є фактор довговічності. Звичайно, жінці навряд чи захочеться 20 років носити одну шубу, але все ж варто звернути увагу на такий фактор, як довговічність хутра.

Найдовговічнішими вважаються шуби з морського котика, видри, а також річкового бобра. Такі шуби прослужать від 18 до 20 років. Шубки з норки і каракуля прослужать до 10 років.

Хутряні вироби з лисиці, песця, соболиного хутра та овчини прослужать близько 7 сезонів. Шуби з хутра нутрії, ондатри, білки прослужать не більше чотирьох років. Найдовговічніше хутро — у кролика і шиншили.

Щоб зрозуміти, чи якісне хутро, потрібно затиснути хутро між пальцями і потягнути. Якщо хутро не вилазить, то воно якісне. Якщо шуба зшита з пофарбованого хутра, потрібно білою хусткою або серветкою потерти хутро. Якщо слідів від фарби не залишиться, хутро пофарбоване якісно. Якщо провести по хутру рукою, волоски не повинні ламатися, хутро повинне бути гладким та блискучим.

Кілька разів зніміть і надіньте шубу, визначтеся, чи зручно вона сидить, чи не занадто вона важка. Не поспішайте з вибором, адже шуба — це дорога покупка не на один ссезон.