Як вибрати якісну норкову шубу?

Протягом багатьох десятиліть норкова шуба є найкращим підтвердженням вишуканості і розкішності будь-якої жінки. При цьому вибір подібних хутряних виробів просто вражає своїм різноманіттям. Можна знайти найрізноманітніші види норкових шуб, що відрізняються як ціною, так і якістю.

norkavaya-shuba-2017-korotkayaВтім, далеко не кожна представниця прекрасної статі зможе відрізнити справжню шубу з норки від підробки, яка не володіє і половиною якісних характеристик оригінального виробу. Щоб не помилитися при покупці такої дорогої речі, слід заздалегідь ознайомитися з основними критеріями її вибору. Спочатку потрібно визначитися, яка модель шуби потрібна. Існує безліч варіантів, які можна використовувати з тим чи іншим одягом. Бажано надавати перевагу моделі, яка буде мати гарний вигляд з максимальною кількістю наявного вбрання.

Ще одним важливим нюансом є симетричність фурнітури і деталей. Виробники якісних шуб завжди надають цьому величезне значення, тому якщо у виробі один рукав довший за інший або відзначається інша асиметрія, від придбання обраної моделі краще відмовитися. Шуба неодмінно повинна відмінно сидіти, підходити по фігурі. При цьому неважливо з якого хутра вона виготовлена. Оскільки сьогодні можна вибирати з величезної кількості моделей, завжди можна знайти шубку, яка вдало підкреслить всі переваги фігури і приховає від очей недоліки. Ще одним важливим моментом, на який потрібно звернути увагу, є якість пошиття. Щоб зрозуміти, чи правильно пошита норкова шуба, потрібно всього лише підняти руку вгору.

При цьому не повинно відчуватися якогось дискомфорту або сковування рухів. В іншому випадку при носінні можуть виникати проблеми, так як під час рухів шубка буде, по-перше, трохи змінювати форму, а по-друге, перешкоджати розслабленню. Густота ворсу теж відіграє важливу роль. Ворс неодмінно повинен бути густим, оскільки в іншому випадку шуба не зможе забезпечувати тепло в холодну пору року. Також виріб не повинен видавати якихось неприємних запахів, які можуть бути підтвердженням неякісної вичинки або неправильної технології зберігання або перевезення шкурок.