Як вибрати якісну ковдру?

Міцний нічний сон — запорука гарного настрою і самопочуття. З огляду на фізіологічні властивості людського тіла, які проявляються уві сні, грамотно підібрати ковдру це важливе завдання. Уві сні температура тіла людини підвищується, починається процес потовиділення, і щоб не відчувати себе як в лазні та дозволити шкірі нашого тіла дихати, потрібно звернути увагу з чого зроблена наша ковдру.

odeialoІснує три види ковдр: з відкритою шерстю, закриті з наповнювачами та спеціальні — туристичні.

Ковдра з вовни

Виготовляється зазвичай або з цілісних шкур тварин (верблюди, вівці) або набиваються вовною після стрижки тварин. З огляду на тваринне походження, корисні властивості вовни такі як легкість, наявність шерстяного воску ланоліну, здійснюють благотворний ефект на тіло людини. Вас не буде «бити струмом» — ковдри з натурального ворсу не мають властивості накопичувати статичну електрику.

До речі, тут ви можете придбати якісні та довговічні ковдри і одіяла для здорового сну!

Ковдри з наповнювачами

Гусячий, качиний пух може служити наповнювачем для ковдри. Такі ковдри легкі, повітряні, прекрасно утримують тепло і вбирають вологу. І саме тут є підводний камінь — всередині ковдри може створитися сприятливе середовище для пилових кліщів. Так само не забуваємо, що пух — сильний алерген і людям з алергією варто уважно поставитися до подібного вибору.

Ватяні ковдри дуже теплі, але важкі і утримують в собі вологу.

Синтепон, бамбукові волокна, холлофайбер — відмінні синтетичні наповнювачі, які не вбирають нічого зайвого і підтримують оптимальну температуру тіла людини.

Як альтернатива існує наповнювач з шовку, який володіє тими ж властивостями, що і пухова ковдра, при цьому не викликаючи алергію, і не дозволяючи завестися різним комахам.

Туристичні ковдри

Створені для людей з активною життєвою позицією. Їх буває багато видів — рятувальні, ковдри — трансформери, інфрачервоні та інші. Вони здатні довгий час зберігати тепло людського тіла. Для домашнього використання вибирати їх не рекомендується