Як вибрати якісну косметику?

Досить складно уявити собі сучасну жінку, яка не користується косметикою. І хоч стало досить модно кричати «я не така», «мені це не потрібно» ми все одно трохи лукавимо. А може просто не помічаємо, тому що не тільки декоративна косметика, але і косметика загального догляду відвоювала собі певне місце в нашому житті. І це нормально.

timthumbГоловне, пам’ятати про шкоду неякісної косметики та її негативний вплив на нашу шкіру. Неважливо, де ви купуєте косметику, слід відповідально поставитися до свого вибору і пам’ятати, що «дешево» не означає «якісно».

Обходьте стороною сумнівні кіоски з дешевою косметикою. Якість косметики, яка реалізується через подібні точки, зі стовідсотковою гарантією не відрізнятиметься високим рівнем і якістю. А це, в свою чергу, вкрай негативно позначиться на вашій шкірі.

Високою якістю відрізняється корейська косметика, яку можна придбати на сайті http://www.lunifera.ru/ за вигідними цінами.

Як би там не було — орієнтуйтеся на відомих виробників косметики. Чому? Такі компанії прагнуть зберегти свою репутацію і тому якість продукції, яка випускається, буде високою. Щоб не нарватися на підробку, зверніть увагу — чи написаний склад на тюбику. Зазвичай підпільні виробники грішать відтворенням подібної інформації.

Не менш важливо відстежувати терміни придатності косметичної продукції, адже використання такої косметики може викликати не тільки алергічну реакцію, а й привести до загального отруєння організму. Неправильне зберігання так само може зіпсувати косметику. Це легко визначити по розшарування, випаданню осаду та інших явних зміни — така косметика хороший розсадник бактерій, тому не травмуйте свою шкіру, використовуючи її.

Інновація у вигляді «кисневої косметики» стала хорошим конкурентом класичної продукції. Вона практично не має протипоказань, більш того, здатна доставити шкірі такий необхідний кислород. Тільки прочитайте інструкцію перед застосуванням і використовуйте креми, відповідно до свого вікового цензу.