Як вибрати якісну і зручну прасувальну дошку?

Прасувальна дошка — це дуже проста, але в той же час корисна річ. Незважаючи на свою елементарну конструкцію, вона використовується повсюдно. З її допомогою дуже зручно прасувати речі і приводити їх у належний вигляд. Звичайно, сучасні виробники пропонують безліч моделей. Всі вони по-своєму хороші, але наше з вами завдання, це вибрати найбільш підходящу для себе. Що ж, давайте розберемося в цьому непростому питанні і спробуємо зрозуміти, як же зробити правильний вибір.

570627225_w640_h640_elips_lux (1)І так, в першу чергу необхідно визначиться з типом прасувальної дошки. Наприклад існують підлогові прасувальні дошки. Їм не потрібна додаткова опора, але вибирають їх в основному через те, що вони мають невелику вагу, а також невеликі габарити. Тобто їх дуже зручно зберігати в будь-якому місці. Особливо часто купують складні моделі, які можна легко вмістити навіть в шафі.

Ще дуже поширеними стали настільні прасувальні дошки. У них зовсім невелика висота. Для того, щоб користуватися настільною дошкою її необхідно встановлювати, як неважко здогадатися виходячи з назви на стіл або іншу поверхню. Як і в попередньому випадку, головною перевагою є низька вага і компактний розмір. Крім того, окремо потрібно відзначити дуже низьку вартість, що також є великим плюсом. Ще цікавим типом є вбудовані відкидні дошки. Їх монтують прямо на шафу або стіну, в загальному в будь-якому зручному місці.

Для того, щоб таку дошку використовувати досить її просто відкинути. Після використання вона також просто складається. З переваг можна виділити, що вони прості в експлуатації і практично не займають місця. Звичайно, не можна не згадати і про прасувальні дошки висувного типу. В цілому, можна сказати, що вони точно такі ж, як і відкидні. Вся різниця полягає лише в тому, що вона виїжджає за допомогою роликів, але кардинальних відмінностей немає. І останній тип, це прасувальна дошка-комод. Їх головним плюсом є те, що всередині такої дошки можна зберігати білизну, тобто, це повноцінний елемент меблів.