Як вибрати якісну футболку?

Футболка — це універсальний одяг, її можна підібрати до будь-якого гардеробу. На сьогоднішній день як звичайні, так і інтернет-магазини пропонують величезний вибір футболок як для дітей, так і для дорослих. Моделі є найрізноманітніші, на будь-який смак. Велике різноманіття на ринку сильно ускладнює вибір, так як хочеться все і відразу, але в більшості випадків гаманець не дозволяє купити все, чого душа забажає.

kak_vybrat_futbolkuТепер поговоримо про те, як же правильно вибрати якісну футболку.

Перше, на що варто звернути увагу — це матеріал. Бажано щоб до складу входила тільки бавовна, тобто її масова частка повинна бути 100%. Є звичайно футболки з льону, шовку, синтетики та інших матеріалів, але все ж бавовна залишається безперечним лідером. Її переваги у високій якості і відносно невеликій ціні. Вона приємний на дотик і дихає, тобто в літні спекотні дні людина себе комфортно почуває в футболці з бавовни.

З матеріалом розібралися, тепер уважно дивимося на якість пошиття. Шви повинні бути симетричним і акуратними. Якщо шви косі, а нитки стирчать, це означає що футболці робили поспіхом, відповідно про якість тут нічого говорити. Якщо вам не подобається як шов виконаний з естетичної точки зору, то краще відмовитися від покупки. Якщо футболка з якісного матеріалу, та ще й добре зшита, то прослужить вона не один рік, і не стане асиметричною навіть після кількох десятків прань.

Ці два основні параметри. але є ще один. Він стосується футболок з написами і малюнками. Свою увагу зверніть на якість нанесення фарби. Вона повинна щільно сидіти і не тріскатися при вигинах.

Якщо хочете придбати оригінальну футболку, якої немає ні в кого, то просто купіть одноколірну якісну футболку (вона буде коштувати не дуже дорого), а потім замовте малюнок на ній. Виходить красиво, креативно та оригінально.