Як вибрати якісну дитячу піжаму?

Від того, в чому ваша дитина буде лягати спати, буде залежати не тільки якість її сну. Дуже важливо в якому настрої прокидається дитина, адже попереду на неї чекає весь день. Тому, піжаму для своєї дитини необхідно вибирати не тільки зручну і щоб вона подобалася вам обом, але і високої якості.

Безпечний матеріал

Основним і важливим критерієм вибору дитячої піжами є натуральний матеріал. У літній період необхідно віддавати перевагу сатину, бавовні та ситцю. Взимку можна вибрати піжами з фланелі або байки. Ці матеріали не подразнюють дитячу шкіру, навіть чутливу. Шкіра під цим матеріалом буде вільно дихати. Якщо у вас є доросла дитина, для неї можна вибрати моделі дитячих піжам, в яких міститься невеликий відсоток синтетичного волокна, наприклад, поліестеру або еластану. Ці добавки дозволять тканині менше м’ятися і перенести більше прань. Поліестеру або еластану має бути не більше 20%. Якщо не дотримуватися цього ліміту, одяг буде електризуватися і не пропускати повітря. У такому випадку дитина буде відчувати себе дискомфортно.

Правильний крій

Дитяча піжама повинна вільно облягати тіло дитини, ніде не тиснути. Необхідно звернути увагу на шви, вони не повинні бути опуклими, нитка повинна бути м’якою. Якщо шви будуть дуже жорсткими, вони можуть упиватися в шкіру дитини, цим самим сон буде порушений. Якщо на піжамі є гумки, вони не повинні бути тугими.

Дизайн

Багато людей перед покупкою звертають увагу на дизайн дитячої піжами. Батьки хочуть, щоб їх дитина виглядала стильно, але не потрібно забувати в першу чергу про комфорт. На виробі не має бути об’ємних прикрас, наприклад, аплікацій, рюшів, металевих застібок, бантів і так далі. Капюшонів і кишень на дитячій піжамі бути не повинно. Щоб вибрати стильну піжаму, можна звернути увагу на який-небудь цікавий принт.

Вибір розміру

Діти швидко ростуть, тому куплені недавно речі можуть найближчим часом повторити долю замалих речей. Піжаму на виріст купувати також не варто, адже вона буде доставляти дитині такий же дискомфорт, як і маленька піжама. Тому виріб необхідно вибирати приблизно на один або два пункти більший. ніж основний розмір дитини.