Як вибрати якісний одяг для дитини?

Вимоги до одягу для дітей завжди були високими — це твердження ні для кого не стане новиною. Вся справа в тому, що у малюків ніжна, чутлива шкіра, вони схильні до алергічних реакцій. Крім того, дитина в одязі повинна відчувати себе комфортно. Неважливо, що ви купуєте: дитячі зимові комбінезони чи літні шортики — потрібно обов’язково враховувати перелік вимог, завдяки яким ви не розчаруєтеся в покупці і зможете підібрати дійсно якісну річ.

news1535184038Які моменти потрібно враховувати?

Обов’язково: одяг повинен бути легким, створеним з натуральних матеріалів, зручним. Ні для кого не секрет, що діти дуже активні, тому одяг повинен не сковувати рухів, важливо, щоб тканина була м’якою, без грубих швів, які можуть натерти ніжну шкіру.

Далі важливо враховувати такі нюанси:

 

  • Правильно підібраний розмір — це важливо! Як правило, сайти онлайн-магазинів пропонують батькам ознайомитися з розмірною таблицею для того, щоб було простіше вгадати з розміром. Виміряйте дитину (можна кілька разів, щоб не помилитися), по табличці зможете дізнатися розмір — у різних брендів вони можуть відрізнятися. Якщо розмір коливається, в такому випадку вибір потрібно робити на користь того, що більший. Не купуйте одяг на виріст — дитині буде некомфортно, до того ж, такий одяг буде виглядати непривабливо. Якщо потрібні якісні дитячі куртки- в такому випадку можна взяти одяг трохи більший, оскільки в зимовий час одягу більше (светри, майки) і т. д. До того ж, за зиму дитина може підрости.
  • Ніякої синтетики, тільки натуральні тканини! Діти — дуже рухливі, їм складно всидіти на одному місці більше 5-ти хвилин. Синтетичні тканини не пропускають повітря, шкіра малюка буде пріти, а це неприпустимо, оскільки може виникнути висип, а в холодну пору року дитина може і зовсім захворіти. Перевагу потрібно віддавати тільки натуральним, якісним тканинам.
  • Комфорт — понад усе! Якщо малюкові ще не виповнилося три роки, варто звернути увагу на м’які речі, створені з дихаючого матеріалу. Жорсткі шви — виключені, оскільки у маленьких дітей неймовірно ніжна шкіра, а шви можуть її пошкодити. Також мамі потрібно подбати і про свій комфорт — одяг малюка повинна легко зніматися і вдягатися, так дитина зможе швидше засвоїти навички щодо самообслуговування. Тому не варто купувати одяг з великою кількістю різних елементів — ґудзиків, блискавок і т.д. Взуття краще брати не на шнурках, а на липучках.
  • Одяг дитини повинен бути практичним. Всі батьки чудово знають, наскільки часто доводиться прати дитячі речі. Тому якщо ви шукаєте речі на дошкільника — вивчайте якість матеріалу. Він не повинен линяти, важливо, щоб навіть після численних прань річ не втратила свій вигляд. Слідкуйте, щоб на куртці, комбінезоні були міцні блискавки, важливо, щоб всі ґудзики були добре пришиті, шви — міцні. В іншому випадку, набуваючи неякісний товар, ви просто викидаєте гроші на вітер — дешеві речі довго не проносяться, швидко втратять презентабельний вигляд. Подібні покупки приносять тільки розчарування.

Купуйте дитячий одяг Peppy.com.ua — він гарний і стильний! Пам’ятайте — відчуття смаку закладається в маленькому віці, тому бажано підбирати речі цікаві, яскраві, з наявністю незвичайних деталей — наприклад, принтами. Радьтеся з дитиною перед покупкою — вона повинна знати, що її думка є цінною для вас