Як вибрати якісний і безпечний дитячий майданчик?

Кожен знає, що дітки дуже активні і люблять гратися. Звичайно, для того щоб виплеснути свою енергію їм потрібні ігрові майданчики. Однак, сучасні виробники пропонують нам найрізноманітніші види таких майданчиків. Але, далеко не всі з них є якісними і безпечними. Для того, щоб зробити правильний вибір і в подальшому не пошкодувати, необхідно підходити до покупки дуже відповідально і обдумано.

34bfa5a4043d124eaa354638621ad359Отже, давайте розберемося якими ж бувають дитячі ігрові майданчики і чим вони відрізняються. Перший тип, це дворівневі майданчика. На першому, зазвичай розміщується пісочниця, а також кілька лавочок і столик. На другий рівень ведуть сходи і скалодром. Піднявшись на гору, дитина може зайти в будиночок, а також спуститися з гірки. Крім цього, такі майданчики обладнають канатами, гойдалками і тому подібним.

До речі, обов’язково зверніть свою увагу на будиночок. Він може бути відкритого і закритого типу. Деякі мають дверцята і віконця. Такі по суті є повноцінними, і дитина може вільно гратися всередині. Також слід зазначити і той факт, що вони вважаються більш безпечними. Однорівневі ігрові майданчики, як неважко здогадатися виходячи з назви повністю розташовуються на землі. Звичайно, вони займають значно більше вільного простору. Якщо у вас у дворі дуже багато вільного місця, то є сенс брати саме такий ігровий майданчик.

Основною розвагою на майданчиках поза сумнівом є гірки. Вони можуть бути відкритого і закритого типу. Якщо ви вибираєте невисоку гірку, до двох метрів, то можна взяти відкриту, але якщо вас цікавлять високі і цікавіші гірки, то краще взяти закриту. Вона є на всі сто відсотків безпечною. Дитина ніколи не випаде з неї навіть якщо дуже сильно постарається. Також гірки можуть бути прямими або хвилястими. Однозначно сказати, яка з них краще просто нереально. Тут все залежить від особистих переваг дитини. Гойдалки бувають одномісними або розширеними, на дві-три дитини. Як показала практика, розширені виявляються більш цікавими для малюків.