Як вибрати якісний дитячий одяг?

Дуже важливими у виборі дитячого одягу були і будуть якість і зручність, а потім краса. Дитячий одяг обов’язково повинен відповідати гігієнічним стандартам, бути виготовленим з натуральних матеріалів, які безпечні для здоров’я дитини

147516-250x250Далі звертаємо увагу на міцність одягу та його зносостійкість. Дитячому одягу потрібно витримати величезну кількість прань після дитячих ігор. А скільки діти плям ставлять на одязі! Плями від трави, морозива, фарби, ягід, і все це потрібно вивести і відіпрати. А річ повинна залишитися у пристойному вигляді, не деформуватися та не кошлатитися.

До речі, якісний дитячий одяг оптом від виробника в Україні можна придбати за цілком доступними цінами.

Пильну увагу приділіть гудзикам, блискавкам і кнопкам при покупці одягу для дитини. Якщо гудзик на джинсах бовтається, блискавка погано розстібається, а кнопка насилу відкривається, то купивши речі з такими вадами, станете клієнтом ательє з ремонту одягу. Адже малюк, який одягається самостійно в дитячому садку, точно повернеться додому без кнопки. Цього можна уникнути, якщо оглядати фурнітуру з усією критичністю. Завдяки цьому ви зможете запобігти витраті коштів на ремонт.

Також приділіть увагу ниткам. Діти дуже непосидючі, вони бігають, стрибають, основну частину часу проводять в русі. У разі якщо нитки, які використовувалися для обробки швів неякісні, то штани, плаття, сорочки та інший одяг, почнуть рватися по швах, а дорослим доведеться згадувати уроки праці в школі.

Знайти одяг відповідної якості не просто, але можливо. Потрібно проявити терпіння, щоб придбати обновки для малюка, не поспішайте при виборі, уважно оглядайте. Буває, що тільки запаху, що йде від речі, досить, щоб відмовитися від її придбання. Уважно оглядаючи одяг, не пропускайте етикетки на ньому. Виробники вказують на них склад, рекомендації по догляду та кріплять додатковий гудзик. Всього лише трохи терпіння і уваги і річ, куплена для дитини, буде радувати і нескоро перейде в розряд «для домашнього носіння».