Як вибрати якісні дитячі шкарпетки?

До якості дитячих шкарпеток пред’являються особливі вимоги, адже цей предмет гардероба безпосередньо контактує зі шкірою, зберігає тепло і забезпечує комфорт. Шкарпетки повинні бути виготовлені з якісного матеріалу натурального походження. Найкращими матеріалами для них служать бавовна і льон: натуральні волокна легко вбирають вологу, переносять багаторазове прання і довго носяться.

deti-malysh-odezhda-noskiПараметри вибору дитячих шкарпеток

Правильно підібрані шкарпетки на сайті https://dashunka.com.ua/detskie-tovary/noski-i-golfy/ повинні бути комфортними для дитини. При занадто маленькому розмірі п’ята буде постійно сповзати, при занадто великому — носок починає складатися в гармошку, і це заважає дитині ходити. Розмір визначається по довжині стопи, для підбору існують спеціальні таблиці. Щоб вдало купити дитячі шкарпетки, зверніть увагу на наступні параметри вибору:

 

  • Матеріал. Кількість натуральних волокон в матеріалі має бути не менше 80%, тканина повинна бути м’якою і легко вбирати вологу. Синтетика носиться довше, однак вона не дозволяє шкірі дихати, і це призводить до подразнення і дискомфорту.
  • Якість виготовлення. При виборі краще не економити, так як неякісні вироби швидко протираються, розтягуються і втрачають свій вигляд. Матеріал повинен бути однорідним і досить щільним, шви — м’якими, інакше вони будуть натирати ніжну шкіру.
  • Щільність гумки. Вона не повинна бути занадто тугою, інакше шкарпетки будуть незручними. Якщо ж вона буде слабкою, шкарпетки будуть постійно сповзати. Найкраще вибирати вироби з подвійною еластичною гумкою, так як вона довше служить і не дуже стягує шкіру.
  • Колір і оформлення. Одяг повинен подобатися малюкам. Яскраві кольорові шкарпетки прикрашаються барвистими малюнками, це хороший варіант для дошкільнят.

Чи припустима синтетика в шкарпетках і колготках для дітей?

У натуральних волокон є свої мінуси: вироби з них швидко протираються і втрачають форму. Через це навіть у дитячому одязі присутня невелика кількість синтетики: вона збільшує тривалість використання виробів. Однак вміст синтетики не повинен перевищувати 10-15%, так як вона не пропускає повітря і не вбирає вологу. Дитячі колготки повинні бути еластичними, тому в їх складі також обов’язково присутні синтетичні волокна. А придбати якісні дитячі товари ви можете на сайті dashunka.com.ua/detskie-tovary/ швидко та вигідно вже зараз.

Одяг для дітей повинен бути якісним і міцним, тому при виборі потрібно звертати увагу на всі важливі параметри.