Як вибрати хутряний жилет?

Хутряні жилети сьогодні дуже популярні. Це з легкістю можна пояснити тим, що ця річ відмінно виглядає в поєднанні з різним одягом. До того ж, жінка практично у будь-якого віці може запросто надіти хутряний жилет, головне при цьому серйозно підійти до його вибору. Щоб вибрати жилет, який буде підкреслювати фігуру дівчини, варто знати на які саме деталі потрібно дивитися. 

yana_2_big_426x640Критерії вибору

Ця річ повинна підбиратися з урахуванням наявних особливостей фігури. Необхідно розуміти, що будь-який жилет, навіть якщо він має невеликий ворс, надає додатковий об’єм формам дівчат. Тому повним дівчатам краще зупиняти свій вибір на виробах із стриженим хутром або гладким.

Також слід дивитися на модель жилета. Адже ця річ може бути пошита по-різному. Наприклад, жилет прямого крою, приталений або вузький. Струнким дівчатам підійде будь-яка модель, тому вибирати в даному випадку жилет можна на свій розсуд. Текстура хутра у жилета, який підбирається для худенької дівчини, також може бути різною.

До речі, стильні меховые жилетки ви можете швидко та вигідно придбати на сайті etnafurs.com.ua просто зараз!

На жінках з пишними формами найкраще виглядають жилети, які мають довжину до середини сідниць.

Не завадить приділити увагу обробці коміра на жилеті. Він може бути зроблений за допомогою декоративних деталей, шкіряних вставок або з хутра. Сьогодні досить затребувані хутряні жилети з капюшонами. У більшості випадків такі моделі використовуються, якщо дівчина одягнена в спортивному стилі.

Довжина жилета підбирається в залежності від того, який зріст має дівчина. Наприклад, тим, у кого зріст 170 см і вище підійде жилет довжиною 90 см. Коли зріст менше 165 см, потрібно купувати укорочений виріб, який має близько 55 см. За допомогою цих жилетів вдасться уникнути зменшення росту.

Для жінок з вузькими плечима і широкими стегнами найкраще підійдуть жилети з наявністю довгого ворсу. Так вийде надати об’єм плечам, що зробить фігуру гарнішою.

Якщо жилет підбирається для стрункої і молодої дівчини, то краще дивитися на укорочені моделі. Можна купувати в даному випадку жилети на блискавці або ґудзиках. Що стосується хутра, то власницям гарної фігури можна вибирати жилетки з довгим або коротким ворсом. При виборі пухнастого хутра слід додатково використовувати красивий ремінь, який зможе підкреслити талію.