Як вибрати хулахуп?

У гонитві за осиною талією жінки використовують дієти, голодування, складні спортивні тренування. Але ми забуваємо про дієвий, ефективний і не дуже трудомісткий метод — вправи з хулахупом. Це може бути як звичайний металевий або пластмасовий обруч для крутіння, або важка версія, або хулахуп із шипами.

1384951792-392Асортимент обручів для схуднення на сьогоднішній день досить широкий, тому давайте спробуємо розібратися з питанням: як вибрати хулахуп правильно?

Крім виду матеріалу, з якого зроблений хулахуп, вони розрізняються за зовнішнім виглядом, вагою, виробником і вартістю. Зупинимося докладніше на кожному показнику і спробуємо зрозуміти як вибрати хулахуп.

Вага. Зрозуміло, що чим важчий хулахуп, тим інтенсивніше тренування і ефект від нього. Однак новачкам не слід купувати важкі хулахупи, так як м’язи ще не пристосовані до такого навантаження, можуть з’являтися синці і серйозні удари. Також слід враховувати вашу масу тіла і комплекцію. Початківцям достатньо буде хулахуп вагою 1-1,5 кг. Людям, які мають хорошу фізичну форму і досить розвинену мускулатуру можна зупинитися на вазі 1,5-2 кг.

Металевий чи пластмасовий обруч? Тут особливої принципової різниці немає. Металева модель може викликати певний дискомфорт, якщо ви крутите обруч на голому тілі.

Розмір. У цьому питанні головне — щоб було зручно. Для різних об’ємів талії підійдуть різні хулахупи. Тому не варто соромитися консультуватися у продавців, а ще краще перед покупкою «приміряти» обруч.

З масажними елементами. У хулахуп можуть бути вставлені гумові або пластикові кульки, а також магнітні елементи. Гумові кульки зручніші зі пластикові, так як вони більш м’які. Також на поверхню хулахупу можуть бути прикріплені спеціальні маленькі присоски, які в міру обертання обруча будуть то прилипати, то відлипати від шкіри, створюючи масажний ефект.

На сьогоднішній день можна навіть вибрати хулахуп з вбудованим лічильником калорій. Він буде повідомляти вам не тільки витрачені калорії, але і інформувати про кількість зроблених поворотів.