Як вибрати хорошу валізу?

Вам потрібно відправитися в поїздку або здійснити подорож? Тоді вам необхідно заздалегідь скласти одяг і необхідні речі у зручну містку сумку. Використовуйте для цього хорошу валізу, яку буде зручно переносити в руках або везти по землі.

44.970Сьогодні в магазинах можна побачити безліч різних моделей валіз, привабливих як за зовнішнім виглядом, так і за ціною. На якому з варіантів зупинити свій вибір? Поради, наведені нижче, допоможуть вам зорієнтуватися в різноманітті варіантів.

Варто зазначити, що купить чемодан ви можете за даним посиланням.

Корисні рекомендації

В першу чергу вирішіть, якого розміру валіза вам потрібна. Якщо планується сімейна поїздка, то розумно вибрати велику містку модель висотою більше 80 см. Однак не забувайте, що в салон літака з таким багажем вас не пустять. Для ділової поїздки або одиночної подорожі може бути достатньо компактної валізи, висота якої становить менше 60 см. В інших випадках віддайте перевагу середній моделі (від 60 до 80 см у висоту).

Вироби на коліщатках користуються великою популярністю, що зовсім не дивно. Ви зможете просто везти валізу за собою, що значно знизить навантаження на руки і плечі, ніж якби ви несли поклажу в руках. По можливості вибирайте чотириколісну модель, у якій задні колеса по діаметру більші, ніж передні. Це надає велику маневреність валізі, і ви зможете легко котити її по нерівній дорозі з ямками, а також без проблем долати бордюри.

Щоб не втратити поклажу в дорозі, купуйте валізу яскравого кольору. Яскравий багаж гарантовано не загубиться серед сумок інших пасажирів.

Ви можете придбати пластикову або матерчату валізу. Перший варіант відрізняється високою міцністю. Стінки такого виробу не деформуються в процесі експлуатації, в ньому можна без побоювання перевозити цінні та тендітні предмети. Тканинна валіза вміщує в себе більше речей, так як при наповненні набухає, збільшуючись в розмірах. На тканинних моделях зазвичай є зовнішні кишені, куди можна складати предмети, які завжди повинні бути під рукою.

Перед тим як придбати певну модель, переконайтеся у відмінній якості виробу. Чемодан повинен бути виконаний з міцного матеріал, блискавка — добре застібатися, ручка і коліщатка — міцно триматися. І тоді ваша поїздка принесе вам виключно задоволення і радість.