Як вибрати хорошу сковорідку?

Сковорода — це саме та річ, яка повинна бути на кожній кухні. По суті без неї неможливо обійтися, адже за допомогою сковорідки ми готуємо самі різні страви. Звичайно, готувати хочеться тільки на хороших сковорідках. Але, сучасні виробники пропонують нам найрізноманітніші моделі і визначитися з вибором стає зовсім не так просто, як може здатися на перший погляд.

1280_800_20100809104555412998Наприклад, чавунні сковорідки використовуються вже дуже давно. Їх головною перевагою є те, що вони рівномірно нагріваються і довго зберігають тепло. Завдяки цьому в них можна не тільки смажити, але ще і тушкувати. До речі, не можна не згадати ще й той факт, що з часом чавунна сковорідка набуває антипригарне покриття. Ще з переваг можна виділити те, що вони дуже довговічні і надійні. Також досить-таки популярними стали і сковорідки з нержавіючої сталі..

Вони хороші тим, що нагрівають дуже швидко. Тобто, достатньо буде поставити її на вогонь і вже через хвилину можна буде готувати. Крім того, сковорідки з нержавіючої сталі невибагливі в догляді і не змінюють смакові якості страв. Алюмінієві моделі сковорідок відрізняються максимально низькою вагою. Ще даний матеріал, так, як і чавун, довго не остигає, а значить в алюмінієвій сковорідці можна тушкувати страви. Але, якщо ви купуєте алюмінієву сковорідку, то обов’язково переконайтеся, що вона не штампована, а лита, адже в іншому випадку вона не зможе вам довго прослужити. Ще в продажу зустрічаються і мідні сковорідки, але вони призначені тільки для професіоналів.