Як вибрати хорошого фотографа?

Не люблять фотографуватися тільки ті, хто не бачили, як вони виходять на знімках професіоналів. Один раз спробувавши, захочеться ще і ще фотосесій. Але ось вибрати цього самого професіонала — велика проблема. Інтернет рясніє пропозиціями, але якщо ви не хочете отримати фото із серії «сонечко на долоньці», то запам’ятайте кілька правил.

photographer-410326_1280-e1450128709864Хороший фотограф не може бути дешевим, так середня фотозйомка триває 1-2 години, а ще багато часу у нього піде на ретуш та корекцію фотографій.

Варто зазначити, що дізнатися детальну інформацію про курс «Ретуш в Photoshop з нуля» ви можете на сайті redcucumber.kiev.ua/retouch вже зараз.

Як правило, до професіоналів своєї справи потрібно записуватися, якщо фотограф готовий знімати в будь-який час, значить, і студія простоює, і він без діла сидить.

Портфоліо повинно бути різноманітним, у кожного свій стиль — один краще відчуває атмосферу весілля, в іншого дітки виходять маленькими янголятами, третій — чудовий студійний фотограф моделей. Вибирати вам, головне, щоб було з чого. Якщо в наявності мало фото, то краще не ризикувати.

Зверніть увагу на якість фотографій в портфоліо. Явні тіні через погано виставлене світло або розмиті фотографії повинні змусити відмовитися від послуг такого «майстра».

Уточніть відразу наявність апаратури. Якщо фотосесія буде проходити в домашніх умовах або на вулиці, то чи зможе фотограф доставити в обране місце штативи, розсіювачі, світлофільтри та інше.

Якщо ви вже вибрали фотографа, то постарайтеся зібрати про нього якомога більше відгуків. У великих фотостудій є свої сайти, а про невеликі можна знайти інформацію на різних форумах.

Готуйтеся до того, що професійні фотографи віддадуть вам готовий матеріал через 1-2 місяці! Це необхідна умова для якісної обробки фото. Потрібно і обличчя підчистити, і складочки на одязі прибрати, фігуру підправити. Все це займає багато часу.

Після фотосесії у професіонала повинен залишитися диск з фотографіями. Фотографії на диску повинні бути добре відретушовані.