Як вибрати хорошого архітектора?

Загальне правило: не потрібно підбирати фахівців, які працюють в одному певному стилі. Адекватні студії працюють в будь-яких стилях. Будь-яка хороша студія або архітектор завжди виконують побажання замовника, навіть якщо вони ніколи з таким стилем не стикалися.

Як вибрати архітектурну студію або архітектора?

1. Подивіться на реальні роботи. Річ у томуemdu99rhhfsnisun1js5, що в останні роки пішла тенденція «красти» роботи та видавати їх за свої. Викладені роботи на сайті ще не показник того, що це саме їх роботи. Але якщо вони постійно поповнюються і публікуються в соціальних мережах, де є відео, фото з будівництв — високий ступінь ймовірності, що це реальне портфоліо. Трапляються ситуації, коли люди знаходять студію з чудовим портфоліо. Студія бере аванс, і після цього не виходить на зв’язок. Потім з’ясовується, що ніяка це не студія, а шахраї. Роботи вони просто крадуть.

Якщо ви шукаєте надійну і професійну архітектурну компанію, то радимо перейти на сайт https://vr-group.com.ua/ вже зараз.

2. Я завжди говорив, і буду говорити, що архітектор — як особистий лікар. Ви будете багато спілкуватися, і спілкування має бути комфортним, людина повинна подобатися. Деякі архітектори практикують таке, що якщо людина готова у них замовити проєкт, але її щось бентежить, вони готові зробити крок назустріч. Обговорити попереднє планування, наприклад, подивитися на їх ділянку.

3. Подивіться відгуки. В інтернеті велика кількість фейкових відгуків, які пишуть самі на себе. Шукайте, де на відгуки відповідає сам архітектор або студія. Відгуки з відповідями від виконавця — найреальніший спосіб перевірки.

4. Є ще один важливий момент: коли розмовляєте з архітектором, ви повинні переконатися, що він вас чує. Якщо такого не відбувається, він ніколи не створить вам те, що ви хочете, незалежно від його кваліфікації.

Це основні рекомендації як вибрати фахівця. Бажаємо вам успіхів!