Як вибрати хороший пральний порошок?

У кожній родині пранням займається саме жінка. Безумовно, кожна господиня приділяє велику увагу вибору пральної машинки, вибору порошку і спеціальних засобів від накипу.

Untitled-1584Розглянемо, на що варто звернути увагу при виборі порошку.

Перше, це пральна машинка. Вона може бути автоматичного, активаторного або ручного типу. Краще вибирати пральні машини — автомат. Якщо ваша машинка є ручною, то необхідно вибирати порошки, які добре піняться, в той час, як для машинки-автомат такий порошок не підійде, так як вона не зможе впоратися з плямами і позбудеться від піни повністю.

Друге, на що слід звернути увагу — це тип тканини, яку ви збираєтеся прати. Всього існує три види порошку — для бавовни, для вовни і синтетики та універсальні порошки. Часто люди просто купують універсальний порошок, однак слід розуміти, що його якість при пранні вовни, наприклад, не зрівняється з якістю призначеного для неї порошку.

Якщо в сім’ї є дитина, то можна використовувати дитячий порошок, так як він в меншій мірі буде містити шкідливі речовини, що важливо для ніжної дитячої шкіри.

У підсумку, усе важливе при виборі порошку можна прочитати на упаковці. У складі хорошого порошку буде міститися не більше 5% ПАР, і не більше 12% фосфатів. Саме ПАР і сприяє відриву бруду від тканини. А фосфати пом’якшують воду і запобігають утворенню накипу. Також велику роль відіграє не тільки якість порошку, але і його кількість. Якщо всипати занадто мало порошку, то плями на одязі не відперуться, а якщо дуже багато — то надлишок залишиться на матеріалі. Оптимальним вважається, якщо на 5 кг речей дається 5 столових ложок порошку, якщо 4,5 кг речей — то 4 ложки порошку, якщо 3,5 кг, то 3 столові ложки.