Як вибрати хороший фітнес-клуб?

Як вибрати тренажерний зал, де ви будете почувати себе добре і невимушено? Ви можете використовувати рекомендації друзів або думки, знайдені в Інтернеті, але цього не завжди достатньо. Ми розповімо, як знайти хороший фітнес-клуб і як відрізнити його від поганого.

unnamed (9)Персональні тренери стежать за вправами в кожному хорошому тренажерному залі, тому звертайте увагу на їх присутність. Вони є не тільки скарбницею знань, яка буде корисна для розсіювання сумнівів щодо вправ, але і гарантією безпеки. На початку найважливіше — відточити техніку тренування, а допомога тренера може виявитися неоціненною. Хороші фітнес-клуби пропонують індивідуальні тренування, а також складання плану дієти.

Устаткування

Хоча більшість вправ в спортзалі можна виконувати зі штангою, добре мати альтернативу у вигляді різноманітного обладнання. Добре обладнаний фитнес клуб Киев дозволить вам урізноманітнити тренування, так що вам не набридне. Також зверніть увагу на кількість позицій, лавок, штанг і навантажень. У години пік, коли в тренажерному залі багато людей, очікування вільної лави — сумнівне задоволення. Якість обладнання теж важливий момент. Хороші спортивні зали оснащені олімпійськими штангами та гирями, а також машинами з великими можливостями регулювання в різних площинах. Тренування на дешевих і погано сконструйованих машинах часто викликає неправильні, нефункціональні рухи, які можуть привести до травм.

Стан обладнання

Після того, як ви подивитеся на кількість обладнання, перевірте його стан. Досить популярною проблемою є порвана оббивка, відшарування гуми від гир і гантелей, а також загальний знос машин. Хоча візуальні міркування є другорядними, труднощі з регулюванням положення або відсутність плавної роботи машини можуть викликати багато проблем. Не кажучи вже про тріщини, вигинах або інші пошкодження, які безпосередньо загрожують вашому здоров’ю.

Різні види тренувань

Коли ви купуєте абонемент, ви зазвичай отримуєте доступ не тільки в тренажерний зал, а й на різні заняття з фітнесу. Якщо їх назви нічого не говорять вам, перевірте, що вони пропонують. Можливо, вони виявляться ідеальним доповненням до силових тренувань або способам відпочинку. Більшість фітнес-вправ призначені для жінок, але ви також знайдете безліч пропозицій для чоловіків, в тому числі бокс, бойові мистецтва або кросфіт. Або, може бути, ви віддаєте перевагу йозі?

Чистота

Розкидані гантелі та бруд, смердючі кімнати для переодягання — це лише деякі з проблем, з якими ви можете зіткнутися. Під час практичних занять зверніть увагу на чистоту, приділяючи особливу увагу роздягальням і санітарним зручностям. Ви також можете запитати, як часто прибиральниці відвідують клуб і як дезінфікують, наприклад, душові. У той же час зверніть увагу, чи використовують учасники рушники. Це основа гігієни, яку слід дотримуватися в кожному спортзалі.

Кондиціонування повітря

Однією з найбільших переваг тренажерного залу є можливість комфортних тренувань влітку, коли високі температури на вулиці перешкоджають будь-якій фізичній активності. Щоб тренування не були нерівною боротьбою з потом, перевірте, чи обладнаний тренажерний зал кондиціонерами. Достатньо поглянути на стелю і стіни. Там повинно бути кілька кондиціонерів і вентиляційних систем. Як ви можете здогадатися, одного маленького кондиціонера для охолодження великого тренажерного залу недостатньо.

Атмосфера в спортзалі

Атмосфера — це фактор, який складно пояснити словами. Ви просто повинні відчувати себе добре в даному місці, і багато речей впливають на це. Під час пробних тренувань зверніть увагу на те, чи подобається вам музика, освітлення, чи не занадто багато людей, чи можете ви вільно займатися спортом і т. д. Також варто вибрати місце, де ви зустрінете людей, схожих на вас. Відомо, що деякі спортивні зали привертають досвідчених культуристів, в той час як в інших тренуються аматори.

Якщо вам вже вдалося вибрати кращий тренажерний зал, переконайтеся, що ви знаєте деталі угоди та приступайте до занять.