Як вибрати хороші і якісні жіночі колготки?

Жіночі колготки — це дуже зручна і практична річ. Використовуються вони більше ніж постійно, можна сказати, що це одяг на кожен день. Звичайно, у кожної модниці має бути дуже багато самих різних колготок, так би мовити для різних випадків. Однак, незважаючи на те, що в продажу є завжди велика кількість різноманітних моделей, вибрати відповідні не так просто.

10687_web (1)Тут вся справа в тому, що далеко не кожну модель можна назвати по-справжньому якісною і гарною. Однак не варто переживати, в даній статті ми розповімо вам на що потрібно звернути увагу під час покупки і як зробити правильний вибір. І так, першим і безсумнівно важливим моментом на який ви повинні подивитися, це щільність. Виражається вона в одиницях, які прийнято називати DEN. В цілому, від кількості DEN залежить те, для якого періоду вони найбільше підходять. Наприклад для літнього періоду найкраще вибирати колготки в п’ятнадцять — двадцять DEN.

Такі моделі дуже легкі, досить прозорі і добре виглядають в комбінації з літнім одягом. Крім того, легкі моделі колготок ще й славляться своєю зручністю. Ви можете носити їх цілий день і вам буде дуже комфортно. Для весняно-осіннього періоду колготи в двадцять DEN — це не найкраще рішення. Тут більше підійдуть моделі на сорок — п’ятдесят DEN. По-перше, вам буде значно тепліше.

По-друге, моделі такої категорії, як правило, більш щільні і практичні. Для зимового періоду ви можете вибирати будь-які моделі від п’ятдесяти DEN. Які саме вам більше підійдуть важко сказати, тут вже все залежить від особистих переваг. Також далеко не останню роль відіграє ще й склад колготок. Зверніть свою увагу на кількість лайкри. Найкраще щоб відсоток її вмісту був на рівні десяти — тридцяти відсотків. Крім цього незамінним компонентом є мікрофібра. Завдяки їй колготки виходять більш міцними і довговічними. Вони не порвуться і не розтягнуться в перший день. Однак, не варто забувати, що моделі з мікрофіброю коштують відносно дорожче.