Як вибрати холодильник?

Кожен з нас усвідомлює, наскільки важливий холодильник в нашому повсякденному житті. Люди користується холодильником вже понад століття, моделі постійно вдосконалюються і дивують споживача все більшою функціональністю.

imageНа які ж параметри холодильника варто звертати увагу при його виборі? По-перше, кожній господині хотілося б, щоб зовнішній вигляд холодильника гармонійно вписувався в інтер’єр. Важливим фактором є і обсяг холодильника — тобто те, скільки продуктів холодильник «зможе прийняти на зберігання».

Детальніше про вибір холодильників Bosch ви можете почитати на сайті тут вже зараз.

Стандартних рішень, що охоплюють всі побажання споживача, не існує, але завжди можна вибрати саме те, що треба з різноманіття моделей, яке пропонує виробник.

Є вузькі холодильники, які легко розмістяться в невеликих приміщеннях. Для приміщень з достатньою площею підійдуть двостулкові моделі більш значної місткості.

Одними з найважливіших чинників при виборі холодильника є система його розморожування і компресор.

Неприємною процедурою було ручне розморожування, яке було необхідним для нормальної роботи холодильників старих моделей. Доводилося вивантажувати всі продукти і, відключивши холодильник чекати, поки розтане весь лід. При цьому треба було постійно ганчіркою прибирати всю ту воду, що тече з холодильника. У сучасних холодильниках, що мають систему No Frost, розморожування відбувається автоматично і не завдає клопоту господині.

Ще холодильники розрізняються кількістю компресорів. Вони можуть мати один компресор або два незалежних компресора. При двох незалежних компресорах, холодильник працює ефективніше, так, як здійснюється незалежність роботи кожної камери і регулювання в них температури.

Вибираючи холодильник варто звернути увагу на енергоспоживання та обладнання.

Класи енергоспоживання холодильників бувають від A до G. Найбільш енергозберігаючі холодильники класу А, але, в даний час існують ще більш економні класу А + і А ++.

Щоб оцінити внутрішнє обладнання, варто звернути увагу на полички, їх кількість, можливість їх регулювання по висоті для своєї зручності. Не зайвими будуть спеціальні полички для пляшок і яєць, пристосування для приготування крижаних кубиків.

Крім усього вищесказаного, варто звернути увагу на зручність управління холодильником. Більшість сучасних холодильників оснащені електронним управлінням, а ось органи управління на панелі можуть бути як електромеханічні, так і електронні.

Ось основні критерії вибору холодильника при покупці. Більш детальну інформацію по кожній моделі можна дізнатися на сайті виробника.