Як вибрати взуття для повних ніг?

У світі існує величезна кількість взуття: від шльопок до чобітків. У кожного взуття є своє призначення, наприклад, босоніжки припадають виключно на літній сезон, тоді як чоботи можуть бути різних сезонів. Вибір виробника відіграє величезну роль. Різні моделі взуття виглядають на кожній жінці по — різному. У якомусь взутті жінка виглядає дуже вдало, в якомусь іншому вже абсолютно інший ефект. Особливого ​​закону для носіння взуття немає, але існують рекомендації, на які варто спиратися, якщо у вас повні ноги.

polnaya-obuv_6Отже, жінка з повними ногами обов’язково повинна ходити на підборах. Про балетки варто забути, незважаючи на те, що вони дуже зручні. При носінні взуття без підборів, жінка виглядає дуже важко, так ніби вона розчавила своєю вагою підбори.

Але занадто високий каблук буде робити з вас або морозиво на паличці, або корову на льоду. При повних ногах хода на високих підборах виглядає грубо, можна провести паралель з в’язнями, яким на ногу надягали ланцюг з вантажем. Представили? Страшне видовище.

Тонка шпилька також не для вас. Занадто велике тіло і занадто маленький каблук — наводить якщо не жах, то явне здивування. Якщо ж тонкий каблук не вище 7 см — буде виглядати на вас чудово. Не буде візуально відчуватися тяжкість тіла. Якщо ж все — таки хочеться високий каблук — то тільки широкий. Він буде виглядати як підпора вам і, відповідно, перестане обтяжувати фігуру.

Намагайтеся уникати гостроносих туфельок. Ваш варіант — це туфлі із закругленими носами, але ні в якому разі не обрубані.

Джгутики, ремінці і всяка дрібниця на туфлях — бажано уникати цього. В принципі, намагайтеся не надягати те, що візуально робить важчою фігуру. Тобто, те, що виглядає на ногах незначно і дрібно — вам одягати не можна.

Намагайтеся купувати туфлі бежевого кольору. По — перше, бежевий колір підходить практично до будь — якого кольору одягу. По — друге, бежевий колір візуально подовжує ваші ноги, роблячи їх стрункішими.