Як вибрати вітаміни для жінок?

Для нормальної роботи організм повинен щодня отримувати певну дозу вітамінів і мінералів, і доза ця повинна відповідати його потребам. Ні для кого не секрет, що потреби в поживних речовинах у дітей, дорослих і літніх людей, а також у чоловіків і жінок відрізняються. Відповідно, і комплекс вітамінів для жінок буде відрізнятися від комплексу для чоловіків або маленьких дітей. Наприклад, в вітамінно-мінеральному комплекс для жінок буде більше заліза, необхідного для кровотворення, в той час як у чоловіків потреба в залозі істотно менше, а його надлишок може навіть їм нашкодити.

Коли приймати комплексні вітаміни для жінок?

У більшості випадків кращі вітаміни для жінок — саме комплексні, з яких можна отримати необхідні поживні речовини для підтримки всіх функцій організму. Добавки з вітамінами і мінералами потрібні в тому випадку, якщо немає можливості отримувати їх з їжею, організм відчуває підвищені навантаження або відновлюється після стресу, важкої хвороби, травми, а також після пологів та грудного вигодовування, які можуть буквально «вичавити всі соки» з новоспеченої мами.

Щоб не допустити виснаження і перевтоми, необхідно, як мінімум, добре харчуватися і приймати вітаміни для жінок, особливо в нелегкий для молодої мами перший рік життя малюка.

Витамины для женщин

Комплексні вітаміни для жінок необхідні в таких випадках:

• при низькокалорійному режимі харчування — для компенсації нестачі важливих для організму речовин. На строгій дієті прийом вітамінів обов’язковий;

• під час вагітності — для гармонійного розвитку плоду і полегшення навантаження на організм матері, особливо важливо приймати фолієву кислоту;

• в післяпологовий період — для відновлення організму і більшої стійкості до стресу;

• при інтенсивних фізичних навантаженнях — для відновлення після тренувань або важкої фізичної роботи;

• при рясних місячних — особливо важливо приймати залізо та інші мікроелементи;

• в період менопаузи — особливо важливо приймати кальцій.

Якщо вам потрібно купити вітаміни для жінок — інтернет магазин Liki.Wiki до ваших послуг https://liki.wiki/catalog/superiya-dlya-zhenshin!

Буває, що єдина мотивація покупки комплексних вітамінів для жінок — поліпшити зовнішній вигляд. Частково це вірно — нестача поживних речовин не може не відбиватися на стані шкіри, волосся, нігтів. Але проблеми із зовнішністю — це завжди наслідки проблем зі здоров’ям або нестачі поживних речовин, тому піклуватися потрібно в першу чергу про своє самопочуття. Здорова, активна жінка, яка добре себе почуває — завжди прекрасна!

Детальніше: https://liki.wiki/