Як вибрати весільну сукню?

Серйозним і відповідальним моментом підготовчого передвесільного процесу є вибір сукні для прекрасної нареченої. При цьому кожна дівчина хоче особливу, не таку як у всіх сукню. Як вибрати сукню, яка ідеально підійде під тип вашої фігури? Якому кольору слід віддати перевагу?

nevesta_5Необхідно відзначити, що останнім часом спостерігається тенденція звільнення від уз класичних стилів і перехід на більш сміливі рішення. Наприклад, жовтий колір підкреслює в нареченій інтелект і виразність, її концентрованість і організованість. Жовте весілля вважається однимз найбільш позитивних у будь-який час року, так як цей колір асоціюється тільки з прекрасним і сяючим.

Однією з класичних моделей весільної сукні є біла пишна сукня. Однак не на кожній нареченій воно ляже ідеально: сукні варто вибирати, грунтуючись на особливостях статури і росту нареченої, кольорі її очей, волосся і шкіри.

До речі свадебное платье цены от Novias-wedding відрізняється високою якістю та ефектним виглядом для цього особливого дня.

Сукня бального типу найбільше підходять дівчатам високим і струнким або, які мають фігуру «груша». Таке плаття підкреслить верхню частину фігури і приховає, при необхідності, недоліки нижньої частини. Мініатюрним нареченим варто відмовитися від такого фасону.

Сукня у грецькому силі (ампір) є знахідкою для бажаючих приховати животик, або широкі стегна. Така сукня підійде як для високих наречених, так і для дівчат невисокого зросту.

Плаття А-силуету буде оптимальним варіантом для вагітних і повних наречених. За рахунок різних варіацій довжини, візерунків, розташування талії можна приховати будь-які недоліки силуету, а також підкреслити переваги вашої фігури.

Сукні прямого фасону дуже вибагливі до фігури. За рахунок того, що дана сукня щільно облягає фігуру і підкреслює всі її вигини, не рекомендується надягати таку сукню повним нареченим, або тим, які мають яскраво виражені недоліки фігури. Для невисоких наречених ця сукня стане рятівником, бо вона не тільки збільшить візуально зріст, але і створить ефект легкості.

Сукня «русалка» підходь для наречених будь-якого зросту, проте лише тим, які мають струнку фігуру. Нареченим з пишними формами варто відмовитися від таких суконь — вони будуть тільки підкреслювати зайві кілограми.

При виборі кольору сукні варто враховувати колір волосся і шкіри нареченої.

Нареченим, які мають світлу шкіру і біле волосся, варто зупинитися на сукнях абрикосового, золотистого або білого кольору

Рудим рекомендується вибирати білі сукні з яскравими кольоровими акцентами: поясом, квітковим візерунком, аксесуарами.

Брюнеткам зі світлими очима варто віддати перевагу сріблястим або блідо-рожевим сукням. А ось брюнеткам з темними очима відмінно підійде біла, кремова, золотиста або червона сукня.

Дані поради є корисними для всіх наречених, проте для свого свята будь-яка обиратиме тільки ту сукню, яка підходить і подобається саме їй.