Як вибрати верхній одяг?

Перед тим, як купити нову шубу або пальто, розгляньте всі варіанти стилів і кольорів.

modnaya_verhnyaya_odezhda_osen_zima_2015_2016_1Довжина до середини стегна не підходить дівчатам низького зросту. На високих жінках, така довжина найкраще виглядає в комбінації зі штанами. Крім того, це дуже практично, і підходить як повсякденний одяг. Жіночі шуби до колін виглядають дуже жіночно. Такий верхній одяг підходить під штани і короткі спідниці, які відповідно до канонів моди не повинні виступати з-під шуби або плаща.

Класичний рукав на м’якій тканині найпоширеніший у верхньому одязі. Такий фасон добре виглядає на кожній фігурі, і особливо на повних жінках. Від класики він відрізняються тим, що рукав пришивають до декольте, без відсікання по плечу. Це варіант для жінок, фігура яких відноситься до типу перевернутого трикутника. Доповнення у вигляді різних прикрас можуть бути пришиті на плечах у вигляді погонів . На такого роду верхній одяг слід звернути увагу жінкам з вузькими плечима.

Одиночна застібка завжди в моді, оскільки це класика. У цьому типі верхнього одягу добре виглядає більшість жінок. Вертикальна лінія кнопок або гудзиків і застібка візуально подовжують силует. Застібка подвійний ряд — варіант, який наводить на думку одяг моряка або куртку солдата. Одягу з подвійним рядом добре виглядає в основному на моделі для уїк-енду. Така застібка підходить тільки для стрункої фігури, так як вона візуально розширює силует. Замасковані застібки, як правило, присутні на верхньому одязі до коліна. Такий стиль елегантний, а замість гудзиків добре підходять кнопки.

Комір із загостреними кінцями — це завжди модна класика, навіть на верхньому одязі. Це надзвичайно універсальний комір, який прекрасно виглядає при елегантному або повсякденному стилі. Шаль на верхньому одязі виглядає дуже елегантно і жіночно. Як правило, шаль розширює і підкреслює верхню частину тіла, особливо груди. Стоячий комір, китайське кімоно. Цей тип пальто добре виглядає на жінках з пропорційної і стрункою фігурою та з довгою шиєю.

Різнобарвність прийнятна для жіночої фігури, але одяг яскравого кольору стає домінуючим. Такий тип одягу, як правило, дуже шикарний і підходить навіть для вечірнього виходу. Контрасти можуть підкреслювати талію. Цікавий ефект можна отримати, вибравши черевики або сумку під колір пояса.