Як вибрати верхній одяг для дитини?

У холодну пору року дуже важливо проводити з дитиною на свіжому повітрі багато часу. Саме тому батьки повинні придбати високоякісний верхній одяг для малюка. Природно, критерії вибору таких товарів для малюків різного віку теж є різними.

catalogue.image_.previewЯкісний верхній одяг для дітей пропонується практично повсюдно, наприклад, за даним посиланням /odezhda-dlya-malchikov/verkhnyaya-odezhda-dlya-malchikov/ ви знайдете якісний верхній одяг для хлопчиків.

Якому матеріалу віддати перевагу?

Дуже популярними і затребуваними є термокомбінезони, які дуже нагадують гірськолижні костюми. Вони виготовляються із сучасних матеріалів зі спеціальними просоченнями, так званою мембраною. При цьому одяг є тонким, легким, зручним. Активні діти, які рухаються під час прогулянки, ніколи не замерзнуть в такому костюмі. Ще одна перевага полягає в тому, що малюк ніколи не спітніє на вулиці, завдяки тим технологіям, які використовуються при виробництві дитячого одягу. А ось для новонароджених малюків і дітей до року, які під час зимової прогулянки просто сидять в колясці, більше підійде пуховик. Для малоактивних дітей такі куртки та комбінезони є відмінним вибором.

Завжди необхідно звертати увагу на якість тканини. Зазвичай будь-які забруднення, чи то бруд або плями від їжі, можна видалити за допомогою вологої серветки. Прати верхній одяг занадто часто не доведеться.

Де краще придбати дитячий верхній одяг?

Постарайтеся заздалегідь вивчити асортимент магазинів, де пропонується верхній одяг для дітей. Весна — той період, коли необхідно купувати демісезонні комбінезони та куртки.

Є два варіанти, де можна придбати дитячий верхній одяг:

 

  • звичайні торгові точки;
  • інтернет-магазини.

Перший варіант кращий тим, що завжди можна попередньо приміряти одяг. А ось ціни зазвичай на порядок нижчі саме в інтернет-магазинах.

Як підібрати потрібний розмір?

Окремо варто обговорити питання підбору підходящого розміру. Виробники дитячого верхнього одягу прекрасно знають, що батьки завжди намагаються придбати одяг на виріст. Спеціальна система одворотів на рукавах і затягувань допомагає використовувати одну річ протягом декількох сезонів. Навіть в період інтенсивного росту дитини батьки можуть не переживати через термінову необхідність придбання нового верхнього одягу. Як розмір на одязі вказується або ріст дитини, або її вік.