Як вибрати велосипед?

Купівля велосипеда тільки на вигляд здається простою справою. Насправді велосипедів безліч, і критеріїв, за якими можна вибрати велосипед, не менше.

28-COMFORT-FEMALE-zelenyiy-2016-691-625x412До речі, вас також може зацікавити якісна та міцна парковка для велосипедов, яку можна придбати на сайті 331.com.ua за найкращими цінами.

У статті пропонується кілька порад, які допоможуть вам в покупці велосипеда:

1) Сідло — один з основних елементів. Встановіть його таким чином, щоб ваша нога залишалася трохи зігнутою, коли педаль знаходиться в крайньому нижньому положенні. Інше положення сидіння забезпечить вам швидку втому і зайве навантаження на суглоби. Якщо ви плануєте просто недовгі прогулянки на велосипеді, то рекомендую вам м’яке широке сидіння. Для серйозних велопробігів потрібне жорстке сідло.

2) При покупці велосипеда зверніть увагу на педалі. Найголовніше, щоб вони не були звичайними дорожніми педалями, так як це досить небезпечно через те, що при їзді на велосипеді, вони зачіпаються за самі незначні перешкоди.

3) Кермо також важливе при виборі велосипеда. Якщо ви плануєте їздити по асфальтовій доріжці, то буде потрібне високе кермо, інакше буде забезпечена біль в спині, попереку та плечах. Якщо ж ви плануєте їздити по бездоріжжю, то високе сідло навпаки, буде дуже шкідливим. Також можна вибрати універсальне кермо, яке може адаптуватися саме під ваші потреби.

4) Встаньте на землю таким чином, щоб рама велосипеда виявилася у вас між ногами, а сідниці упиралися в сідло. Відстань від верхньої рами до промежини має бути 50-150 мм. Якщо ж ви плануєте їздити по бездоріжжю, то відстань повинна бути не менше 150 мм.

Зверніть увагу на те, що вибір велосипеда — справа далеко не найпростіша. Адже моделей цього двоколісного транспорту просто величезна кількість, а їздити вам на ньому потрібно комфортно та швидко, тож необхідно звертати особливу увагу на технічні параметри та особисто протестувати транспортний засіб перед купівлею.