Як вибрати велосипед для самих маленьких?

Маленькі дітки невгамовні і невтомні. Батьки намагаються пустити цю бурхливу енергію в правильне русло. З цією метою вони купляють різне спортивне обладнання. Одним з перших, як правило, стає велосипед.

img143Приступаємо до вибору

Велосипед для самих маленьких — це триколісний варіант. Краще, якщо він буде оснащений ручкою. Вона допоможе в управлінні батькам транспортним засобом на перших порах, поки дитина не навчився тиснути на педалі самостійно.

Розмір велосипеда дуже важливий. Для того, щоб вибір був правильним, потрібно посадити малюка на нього і змусити поставити ніжки на педалі. Якщо нога буде повністю випрямленою і ступня буде лежати на педалі, то розмір велосипеда підходить.

Між іншим, вас може зацікавити дитячий магазин Леопольд, в якому можна придбати якісні товари для дітей за доступними цінами.

Деякі особливості велосипедів, на які необхідно звертати увагу при виборі

Краще віддати перевагу варіанту, який має в конструкції спеціальні майданчики для ніжок. У цьому випадку дитина зможе поставити їх, коли їде не сама, а з допомогою батьків. Також потрібно звертати увагу на моделі зі спинкою. Цей варіант буде зручнішим і безпечнішим.

Сучасні виробники випускають різні моделі велосипедів для самих маленьких. Їхнє виробництва знаходяться в різних країнах світу.

Естетика і набір додаткових функцій — важливі критерії при виборі

Важливим критерієм вибору будуть естетичні складові. У цьому віці, як ніколи, для дітей важлива яскравість. Батькам варто піти на поводу у дітей і віддати перевагу яскравій моделі. Краще, якщо у вибраної моделі будуть додаткові складові. До них відноситься кошик, в якій можна складати всі необхідні для прогулянки речі.

Навіс, який може захистити від негоди або сонячних променів, також стане в нагоді при певних обставинах.

Сподіваємося, стаття виявилася для вас корисною і ви поділитеся посиланням на неї в соціальних мережах з друзями!