Як вибрати велосипед для дитини?

Завдяки їзді на велосипеді зміцнюється і розвивається вся м’язова система дитини, підвищується гострота зору, формується прекрасна робота легенів.

140Дитячий велосипед — це річ, яка на сьогоднішній день є однією з оздоровчих розваг для дитини, і вона позитивно впливає на розвиток всього організму.

Вибір дитячого велосипеда є відповідальним заняттям, оскільки потрібно врахувати всі чинники: вік і витривалість дитини, стійкість і якість велосипеда. Будь-який дитячий велосипед повинен бути зручним і легким.

До речі, якісні дитячі велосипеди в Україні ви можете придбати на сайті mio-toys.com.ua за вигідними цінами вже сьогодні.

Для самих маленьких дітей до трьох років в продажу є триколісні велосипеди з ручкою для батьків. Через свою яскравість і аксесуарам вони схожі на іграшку, не дивлячись на це, вони виконують всі функції велосипеда. Вибираючи велосипед, зверніть увагу як закріплено сидіння, чи є на ньому ремені безпеки, оскільки малюки дуже цікаві і ще не стійко сидять. Ланцюг велосипеда повинна бути добре прикритим, щоб уникнути попадання в нього речей малюка. Стійкість велосипеда також є важливим фактором, він не повинен перевертатися.

Діти, які мають більше трьох років усвідомлюють призначення велосипеда і їм можна придбати двоколісний транспорт. Купуючи таку модель, враховуйте зріст дитини і якість транспортного засобу, його рама не повинна бути пластмасовою, якісною вважається та, яка виготовлена із сталі. Зверніть увагу на гальма, вони не повинні бути ручними, це небезпечно, перевагу віддайте ножним гальмам.

Діти від дев’яти років можуть їздити на майже дорослих велосипедах, тобто на підліткових. Дитячий велосипед для цього віку не повинен бути важким. Тут також важливі міцність рами і ножні гальма.
Вибираючи велосипед, не забувайте про думку дитини, адже це теж особистість з власними смаками та уподобаннями.

Сподіваємося, що стаття вам сподобалася, чекайте нових публікацій.