Як вибрати вбудовану духову шафу?

Сучасний ринок побутової техніки для приготування їжі пропонує неймовірно багато різних варіантів. Вибрати найкраще допоможе ця стаття.

usual________Отже, вбудовувані духовки можуть бути розділені на два класи:

 

  • залежні;
  • незалежні.

Розміри духової шафи необхідно прикидати ще до її покупки. Більшою популярністю користуються незалежні моделі. Так як вони мають роздільні органи управління з варильною поверхнею.

Духовка і варильна поверхня окремо

Напевно для багатьох людей незрозуміло, чому найкраще купувати духову шафу і варильну поверхню окремо. Справа в тому, що поки не існує жодного пристрою, який би поєднував у собі і ідеальну варильну поверхню і не менш ефективну і надійну духову шафу.

З цієї причини багато консультантів пропонують купувати краще у різних виробників, таким чином, створюючи для себе альтернативне рішення.

Так само духові шафи можуть бути розділені на наступні класи по використовуваному виду палива:

 

  • газ;
  • електрика;
  • електрику + НВЧ-піч (мікрохвильова).

Дизайн і технічна складова

Перш за все, необхідно відзначити, що якщо Ви вирішили придбати духову шафу, яка буде працювати від електрики, то настійно рекомендується провести для неї окрему лінію живлення з електричного щита.

В цілому, це дозволить розвантажити всю домашню мережу і уникнути перегорання проводки.

Перевага окремої духової шафи полягає в її відносній легкості. Тобто її можна підвісити на певній висоті від підлоги. Це дуже зручно, особливо якщо доводиться економити корисну площу приміщення.

В якості зовнішньої обробки духової шафи можуть бути використані різні панелі (МДФ, ДСП, натуральний шпон). Таким чином, можна вписати в інтер’єр практично будь-яку шафу.

У висновку варто сказати кілька слів про органи управління. За статистикою, найчастіше з ладу у духової шафи виходять ручки перемикачів і самі перемикачі. Настійно рекомендується до придбання шафа з сенсорною панеллю.