Як вибрати універсальну дитячу коляску?

Універсальні коляски створені для того, щоб малюк від народження і до трирічного віку міг відчувати себе максимально комфортно під час вуличних прогулянок. Дитячий універсальний транспорт являє собою трансформер — з коляски з люлькою легким рухом руки перевтілюється в прогулянковий варіант.

knorr_baby_kombi_kinderwagen_volkswagen_gti_schwarz_rot_2014_2_d0Варто зазначити, що придбати універсальну дитячу коляску ви можете в інтернет-магазині https://libambino.com/ за привабливою ціною.

Універсальні коляски 2 в 1 мають свої критерії підбору:

 

  • По-перше, варто звертати свою увагу на габарити і загальну вагу транспорту. Занадто велика коляска підійде для приватного будинку, але не для багатоповерхових будинків в громадським ліфтом. Досить важку модель молода мама не зможе самостійно опускати по сходах. Дрібногабаритні коляски відрізняються кращою маневреністю.
  • По-друге, колеса досить важливі при виборі коляски. Адже поверхня, по якій ви будете прогулюватися з малям, досить різноманітна: асфальт, пісок, бруд, сніг, ями. Відмінним варіантом є колеса з гуми зі спицями. Їх розмір не повинен бути занадто маленьким, так як в цьому випадку дитині буде некомфортно у своєму транспорті через постійні тряски.
  • По-третє, наявність аксесуарів завжди вітається. Дощовик захистить вашу дитину від несприятливої погоди. Тент вбереже малюка від палючих сонячних променів. Москітна сітка буде перешкоджати попаданню всередину коляски мух, комарів та інших комах. Кошик для багажу дозволить покласти туди всі куплені продукти і не навантажувати додатковими авоськами. Спеціальна сумка, яка кріпиться на ручку коляски, надасть можливість брати з собою на прогулянки всі необхідні речі малюка.

Якісна коляска забезпечить безпеку і комфорт вашій дитині. Дитячий транспорт повинен підходити вам не тільки за показниками функціональності, але подобатися і на зовнішній вигляд. Адже прогулюватися з дитиною потрібно буде практично щодня по 2-3 години в день.