Як вибрати туалетний столик?

Яка справжня леді не хотіла б доповнити свою спальню туалетним столиком, на якому б вільно можна було розставити косметику, шпильки, креми, плойку, парфуми й аксесуари?

1568860775_w640_h640_tualetnyj-stolik-s (1)Однак вибір цієї деталі інтер’єру повинен бути особливо обережним і делікатним. Цей тип меблів повинен максимально точно вписуватися в уже створений дизайн кімнати. Туалетний столик складно назвати центральною частиною спальні. Однак він виявиться вельми помітним предметом, який повинен органічно вписуватися в стиль.

Туалетні столики створюються вус тилі модерн, ампір, в класичному стилі або дусі мінімалізму. Оскільки придбати такі своєрідні жіночі меблі в складі цілого спального гарнітура практично неможливо, потрібно враховувати даний факт в процесі покупки даної самостійної одиниці. Однак варто справедливо зауважити, що зручніше за все виявиться не просто вибирати з декількох варіантів «свій» туалетний столик, а замовити його в фірмі, де купувався сам гарнітур. Це дозволить не прогадати з матеріалом, відтінком і декоративним оформленням цього типу меблів. Крім того, такий практичний підхід до покупки дозволить заздалегідь визначитися з розмірами.

Оскільки ціна є багато в чому визначальним фактором, варто заздалегідь визначитися з матеріалом для туалетного столика. Адже саме цей критерій здебільшого формує вартість меблів. Однак до всього іншого цей показник відповідає за дизайн і міцність предмета інтер’єру. Оптимально вибрати туалетний столик з тих матеріалів, що гарантовано не порушують екологічний фон в квартирі і тим більше в спальні. Моделі зі скла, масиву дерева, металу і МДФ в даному відношенні — відмінний вибір. Що стосується облицювання, то перевагу варто віддати натуральному шпону.

Ще одним важливим критерієм вибору певної версії туалетного столика є дзеркало. Те, що воно має бути, — це точно. Однак варіація його може виявитися самою різною. Так, в першу чергу варто вибирати моделі зі стаціонарним дзеркалом. Зручно використовувати столики з потрійним дзеркалом, яке дозволяє розглянути себе з усіх боків. Однак дана деталь може виявитися поворотною і з двома поверхнями. Дуже зручно наносити макіяж, дивлячись в дзеркало, яке злегка збільшує відображення. При цьому варто відмовитися від дзеркала, що вбудовується в нішу під стільницею. Такий варіант виправданий тільки у вкрай тісній спальні.