Як вибрати трансформер: поради батькам

Навіть найменші хлопчики — це вже чоловіки, а значить — іграшки у них повинні бути відповідні. Та й до того ж, мудрі батьки неодмінно повинні звертати увагу, що інтереси і настрій дитини постійно змінюються. Але одне залишається незмінним — хлопчики люблять і завжди будуть любити трансформери.
256d35f3-58bd-4c92-a29d-f9cb939ffb8a

Такі іграшки широко улюблені дітьми по всьому світу, а тому відмовляти своїй дитині в такому подарунку не варто. Набагато краще ознайомитися з актуальним асортиментом і вибрати для свого хлопчика той варіант, який задовольнить його, і при цьому не надто сильно вдарить по вашому гаманцю.

Користь схильних до трансформації іграшок неможливо недооцінювати, адже трансформери позитивно впливають на розвиток дрібної моторики рук, логічного мислення, уваги і т. д. Правда такий вплив характерний виключно для якісних і добре продуманих іграшок.

Питанню вибору трансформерів присвячено чимало матеріалів, однак, в даній статті ви знайдете максимально повні та найкорисніші рекомендації по вибору:

1. Запитайте дитину. Незважаючи на те, що багато батьків не вважають за необхідне питати думку сина, питати дитину про її переваги і побажання настійно рекомендують всі психологи. Так ви зможете вберегти себе і дитину від непотрібних розчарувань, коли ви витратили багато грошей, а дитина не оцінила обрану модель. Як показує практика, в більшості випадків дитина вже знає, який саме трансформер вона хоче, і батькам потрібно тільки запитати.
2. Приділяйте багато уваги якості. Бути вимогливим до якості виробів, які ви пропонуєте своїй дитині — абсолютно нормально. На жаль, більшу частину іграшок сьогодні виготовляють з дешевого, неякісного пластика, який не тільки не відрізняється міцністю, але і може виявитися шкідливим для дитини. Якою ж має бути якісна іграшка із пластику? Матеріал, з якого вона виготовлена, повинен бути однорідним і гладким. Ніякі сторонні запахи від іграшки виходити ні в якому разі не повинні. Велике значення має і якість кріплень деталей, так як дитина кілька сотень разів буде збирати і розбирати іграшки. Саме тому категорично не рекомендується купувати дешеві іграшки, якість яких може бути поставленою під сумніви.
3. Складний або простий? Рівень складності збірки трансформера має велике значення, так як занадто проста іграшка просто не зацікавить дитину, а надто складна конструкція може засмутити малюка, якщо зібрати все як потрібно просто не вийде. Тому неодмінно звертайте увагу на рекомендації виробника, що стосуються тієї чи іншої іграшки, а також об’єктивно оцінюйте можливості вашої дитини.

Всі ці прості, але водночас дієві поради, допоможуть вам у виборі кращого трансформера для дитини.