Як вибрати тональну основу для макіяжу?

Щоденне нанесення макіяжу викликає у жінок багато запитань: як правильно підкреслити риси обличчя, як виглядати молодшою і свіжішою, як замаскувати невеликі недоліки? На всі ці питання є відповідь: допоможе тільки правильний і грамотний вибір тональної основи на кожен день. Підбір якісної і підходящої косметики запобігає старінню шкіри і допомагає виглядати доглянуто в будь-яких ситуаціях, адже нікому не хочеться, щоб тональна основа виглядала на обличчі як штукатурка.

JBew1ffZgGТипи тональних основ

Як правило, жінки звикли використовувати щодня тональний крем, але завдяки різним видам тональних основ можна вибрати не тільки гідний продукт, але і зручний у використанні.

Існує кілька типів тональних основ:

 

 

  • компактна основа (в коробочках або олівці; дуже щільна і стійка);
  • крем (у тюбиках; приховує пігментацію і покращує колір обличчя);
  • крем-пудра (поєднує тональний крем і пудру; новітня розробка, що дозволяє економити час);
  • пудра (матує шкіру; використовується в поєднанні із звичайними денними кремами).

 

Як підібрати «свою» тональну основу?

Кожен тип тональної основи має свої переваги. Але, вибираючи цей продукт, у першу чергу потрібно визначити тип шкіри і засіб, що підходить для певного типу. Так, жінкам із сухою шкірою слід уникати пудри і вибирати тональний крем на масляній основі, що надасть шкірі свіжий блиск. Для жирної шкіри, навпаки, рекомендується використовувати тональні креми і консилери на водній основі, які ефективно поглинають жири з шкіри і матують її. Для чутливої шкіри, схильної до запалень і висипань, краще використовувати спеціальні гіпоалергенні основи або пудру, яка містить менше ароматизаторів.

Таким чином, важлива не тільки ціна і зручна упаковка, але і відповідність типу шкіри. Враховуючи всі чинники, буде легше визначитися з вибором якісної продукції.