Як вибрати тканину для штор в дитячу: матеріал, практичність, колір

Дитяча кімната — це особливе місце в будинку або квартирі, тому і до її оформлення потрібно підійти дуже уважно. Простір, в якому росте малюк, сильно впливає на його сприйняття світу, формування особистості і психіку. Тому вкрай важливо створити гармонійний інтер’єр, одним з ключових моментів якого вважаються тканини для штор в дитячу кімнату.

fullsize (3)Матеріали та практичність

В першу чергу, штори на вікнах в дитячій кімнаті повинні не тільки відповідати за естетичне задоволення, а й бути простими у догляді, безпечними для здоров’я малюка. Тому при покупці тканини для штор в дитячу кімнату, потрібно віддати перевагу екологічним матеріалам. Найкращим вибором стануть натуральні бавовна і льон, а також штучна віскоза. Вони легко перуться, не притягають пил і не електризується. Не потрібно вибирати дуже дорогі матеріали, оскільки діти в процесі гри можуть ненавмисно їх зіпсувати. До речі, якщо вас цікавить пошиття дитячих штор, то рекомендуємо вам перейти на сайт https://tekstail.com.ua/ і замовити таку послугу вже зараз.

Тканина для штор в дитячу кімнату: з малюнком чи без нього?

Дитяча кімната повинна бути світлою, не сірою,а  також цікавою. Однак використовувати занадто яскраві кольори і малюнки теж не варто, щоб не псувати гармонійність інтер’єру і не дуже сильно впливати на настрій дитини. Найкращий варіант, це зупинити вибір на яскравих цікавих акцентах. Крім цього при виборі тканини варто звернути увагу і на такі особливості:

 

  • сполучуваність штор з шпалерами — вони повинні бути в одній гамі, але не зливатися із стінами;
  • для яскравого інтер’єру найкраще вибирати максимально ненав’язливі і світлі тканини для штор;
  • при сумнівах у виборі рекомендується зупинитися на шторах пастельних світлих відтінків.

Необов’язково вибирати тканини для штор з дитячим малюнком, оскільки діти виростають або змінюють свої смаки і улюблені мультяшні герої вже можуть викликати скоріше негатив, ніж захват.