Як вибрати свого майстра-перукаря?

Салони краси знаходяться на кожному розі, але вибрати свого майстра дуже складно. Дуже важливо щоб майстер розумів вас з півслова і робив чудові стрижки. Саме тому дуже важко відразу знайти свого майстра, ось і доводиться відвідати не один салон в пошуках грамотного і хорошого перукаря. Вам, напевно, теж доводилося чути історії, коли після відвідин перукаря дівчата по декілька тижнів не виходили з дому (поки не змиється фарба або не відросте хоч трохи волосся). Зовсім не хочеться експериментувати, а відразу вибрати хорошого фахівця. Багато керуються відгуками знайомих/колег . Але і це не буде гарантією того що рука майстра вам підійде.

121a35f79d422922561aceb6920f1602Які помилки допускають майстри?

Не кожен перукар є майстром своєї справи або не сильно любить свою роботу. Побачили, що ваш майстер відноситься до роботи без ентузіазму, можна сміливо відмовлятися від его послуг.

Обговорюючи певну зачіску або послідовність дій майстер і клієнт не розуміють один одного, розмовляють як ніби на різних мовах. Майстер в основному говорить професійною мовою, а клієнт — буденною, простою в результаті чого клієнт отримує зовсім інший результат, про який говорилося. Якщо ви хочете знайти майстра, який зробить вам красиву жіночу стрижку, то рекомендуємо перейти за даним посиланням.

У деяких ситуаціях неправий сам клієнт, який не може нормально пояснити, що ж він хоче. Якщо не знаєте, як точно описати зачіску, краще принести її фотографію. Так майстру буде простіше виконати ваше побажання.

Щоб вибрати свого майстра необхідно:

 

  • Звернути увагу на зовнішні дані фахівця, наскільки він охайний, яку зачіску носить сам. Якщо він піклується про себе, значить грамотно виконає і ваше замовлення.
  • Подивіться на сам салон, як працюють різні перукарі, в якому стані знаходиться приміщення, як ставляться до інструментів працівники, яку косметику використовую для клієнтів.
  • Одним з важливих етапів в роботі з клієнтом буде вибір зачіски. Грамотний майстер порадить людині яку зачіску їй краще вибрати, а яка їй зовсім не підходить. Головне в роботі перукаря — задоволений клієнт, тому він буде робити все, щоб ви залишилися задоволені.
  • Хороший перукар відповість на всі питання клієнта, дасть поради по догляду за волоссям, порекомендує хорошу косметику.
  • Прийшовши перший раз до майстра не вибирайте кардинальні зміни. Спробуйте нескладну послугу: підстригти кінчики, зробити укладку, щоб побачити роботу майстра.