Як вибрати свіжообсмажену каву?

Багато людей кажуть, що не люблять каву. І відразу постає питання: «Чому?». Можливо, вся справа в неправильному ступені обсмаження зерен. Його вибір — ціла наука, де не допускається помилок.

Fotosearch_20444263_k1630106Для початку важливо визначитися із сортом кави. Суміш гіркуватості і кислинки в арабіці надає досить пікантну ноту смаку. А ось у робусти смак досить гіркий, а рівень кофеїну підвищений. Важливо вибрати 100% арабіку, щоб не розчаруватися в напої. Придбати свіжообсмажену каву ви можете на сайті www.klab.net.ua вже зараз.

Покупку найкраще здійснювати у спеціалізованих магазинах. Там детально розкажуть про кожен сорт і порадять, який краще вибрати, відштовхуючись від особистих перевагу покупця.

Ступінь обсмажування зерен впливає і на смак, і на аромат. Інформацію можна побачити на упаковці. 1 — це зерна слабкого обсмаження, 5 — сильного. Важливо пам’ятати, що обсмажені зерна зберігають аромат протягом місяця, тому потрібно уважно читати дату виготовлення.

Ступені обсмаження

Починати варто з найменшого ступеня обсмаження — скандинавського. Світло — коричневі зерна зроблять каву м’якою і ніжною. Легка гірчинка з’явиться при виборі американського обсмажування. Смакові відчуття посиляться з додаванням солодких ноток у віденському обсмажуванні. А з шоколадного кольору зерен французького обсмаження можна приготувати каву з приємною терпкістю і гіркуватістю. І тільки справжні цінителі гідно оцінять сильне італійське обсмажування, завдяки якому напій виходить по-справжньому гірким, але таким оксамитовим і виразним, що не любити його неможливо.

Ароматизована чи натуральна?

При виборі свіжообсмаженої кави важливо знати, що всі смакові добавки, з якими її можуть продавати — хімічні ароматизатори. Не більше того. Каву потрібно пити без добавок, щоб сповна насолодитися її смаком і ароматом.

Підводимо підсумок

При виборі важливо не нехтувати якістю. Тоді сповна можна насолодитися якісним напоєм.