Як вибрати світильники для кухні?

На сьогоднішній день кухня є приміщенням, в якому люди проводять більшу частину свого дня — з цієї кімнати починається їх день з швидкого сніданку, і тут же він закінчується за вечерею в колі сім’ї. З цієї причини затишок на кухні є одним з найбільш важливих завдань при облаштуванні. І не менше, а часом навіть більше значення в цій справі мають світильники для кухні. Освітлення кухні має складатися не тільки з верхнього світла, а й окремих світильників, які будуть освітлювати робочі зони. Для цього можна купити бра або різні вбудовані світильники, які будуть приховані від очей, але при цьому зможуть досить яскраво освітлювати обробний стіл, плиту, мийку.

osveshcheniye-na-kukhne-01 (1)Не варто забувати, що світильники на кухні можуть мати не тільки функціональне призначення, а й декоративне. Торшери або бра, які можна купити практично в будь-якому магазині освітлювальних приладів, здатні істотно змінити на краще інтер’єр і зробити його більш затишним, або навпаки — урочистим.

Крім робочої зони також важливо організувати достатнє освітлення обіднього столу. Це багато в чому залежить від того, як розташований сам стіл. Якщо він стоїть посередині кухні, то досить встановити світильники на стелю, які представлені у вигляді стельових або підвісних люстр. В такому випадку відмінно підходять светильники для кухни, висота яких регулюється — при високому положенні такого світильника кухня буде мати більш урочистий вигляд, а опущений ближче до столу світильник створить романтичну затишну атмосферу. Для столу, розташованого біля стіни, краще купити бра, які не тільки будуть освітлювати сам стіл, а й надавати кухні деякого шарму. Якщо ви ще не вирішили, де буде стояти стіл, або любите робити часті перестановки, то краще не зупинятися на одному стельовому світильнику, а встановити по периметру кілька бра, які можна купити в тому ж стилі, що і світильники над робочою зоною. Також на самому столі не завадить невелика настільна лампа, яку можна залишати єдиним джерелом світла під час романтичної вечері.

Сьогодні різноманітність світильників для кухні дозволяє підібрати освітлення під будь-який інтер’єр і створити будь-яку бажану атмосферу. Досить часто виробники випускають одночасно кілька типів світильників, виконаних в одному стилі, щоб вони максимально гармонійно вписувалися в дизайн.