Як вибрати свій кабінет косметології?

Дівчата, які до певного моменту з косметологією не стикалися, іноді впадають в ступор стикаючись з вибором. По-перше, є дуже багато косметологічних «кабінетів» на дому, по-друге, не зовсім зрозуміло, що саме потрібно отримати в цьому кабінеті і по-третє не зовсім зрозуміла методика ціноутворення. І як бути?

wrinkles3Насамперед запам’ятайте важливе, кабінет косметології ніколи не має перебувати в чиїсь житловій квартирі. Якщо він знаходиться в таких умовах, то косметолог може хоч нобелівську премію мати, але при цьому здатний занести інфекції через проблеми із санітарією простору.

Звідси випливає наступний факт, вибираючи кабінет косметології попросіть ще до оплати послуг і до початку робіт, показати вам кабінет, де будуть з вами працювати. Зверніть увагу на чистоту підлоги, загальне оздоблення, наявність пилу, бахіли, халати, шапочки і чистоту інструментів, якщо вони необхідні для вашої процедури. Це може здатися цілковитим занудством, але ваше здоров’я може залишитися на лежаку косметолога, якщо ви не прослідкуйте за всіма моментами.

До речі, на сторінці http://kosmetologia.com.ua/mebel-kosmetologicheskaia/kushetki-kosmetologicheskie ви можете придбати косметологічні кушетки за вигідними цінами.

Звичайно ж сам косметолог повинен мати необхідні навички. Це нескладно перевірити прочитавши ліцензії спеціаліста. Вони не повинні бути яскраво-рожевими і в квіточку, як правило, косметологія — справа серйозна, і всі сертифікати мають бути схожі на серйозні документи.

Також не забудьте оцінити відгуки про вибраний вами кабінет. Часто вони можуть реально допомогти у виборі, адже так ви зорієнтуєтесь на чужому досвіді і оціните потенціал косметолога заздалегідь.

Враховуючи кількість різноманітних косметологічних салонів, вибрати оптимальну вартість теж нескладно.

Сподіваємося, що стаття вам сподобалась і ви почерпнули для себе щось корисне. Поділіться посиланням на неї зі своїми друзями.