Як вибрати свій ідеальний парфум: секрети і поради

Парфуми — це те, без чого не може обійтися жодна сучасна дівчина. Завдяки гарним парфумам можна зробити свій образ повним, унікальним і завершеним. Також з їх допомогою, можна додати необхідні нотки, підкреслити свій характер і стиль. Звичайно, одними парфумами обійтися зараз просто неможливо. Для кожного певного випадку, у вас повинні бути свої, відповідні парфуми.

65812_0Однак, вибрати їх часом не так просто, як може здатися на перший погляд. Але, в даній статті, ми підкажемо вам, як зробити свій вибір, і знайти ідеальні парфуми. Для початку, необхідно зрозуміти, що сучасна парфумерія ділиться на три види. Парфуми, самі концентровані і стійкі. Для того, щоб аромат себе добре проявив не потрібно перестаратися. Всього лише однієї краплі буде досить. Хороші парфуми можуть залишатися на тілі близько десяти годин.

Також у парфумів самий багатогранний запах, а це значить, що під час виробництва на них витрачається найбільша частина дорогих ефірних олій. Власне тому парфуми і є такими дорогими. Парфумована вода коштує, як правило, на порядок дешевше, ніж парфуми. Аромат такої води збережеться на тілі близько п’яти-шести годин. Завдяки використанню різноманітних ароматичних з’єднань, і невеликого відсотка ефірних олій, сучасні виробники випускають безліч варіантів, на будь-який смак.

Якщо говорити про співвідношення ціни і якості, то в цілому, парфумована вода, є найкращим вибором. Крім того, випускається вона у вигляді спрею, а це дуже і дуже зручно. Туалетна вода — містить найменший відсоток ефірних олій, відповідно і ціна на неї найнижча. Крім того, аромат на тілі зберігається зовсім недовго, приблизно три-чотири години. В цілому, вона є такою популярною, бо дешева.

Перед тим, як купувати нову парфумерію, гарненько оцініть свій бюджет. Як було сказано раніше, для кожної ситуації потрібен свій аромат, а значить купувати дуже дорогі, але одні парфуми, не саме раціональне рішення.