Як вибрати сумлінну домробітницю?

Якщо ви маєте вкрай величезний будинок, або вам просто не хочеться займатися побутовими клопотами, але у вас є достатньо грошей, вихід є — найміть домробітницю. Підібрати надійну домробітницю самостійно вкрай складно. Підбирати потрібно з кількох кандидатур, спочатку проводячи співбесіди з кожною з них. Підбираючи домробітницю потрібно звертати увагу на масу моментів. По-перше, потрібно взяти до уваги досвід домробітниці, наскільки вона готова до співпраці з вами, і чи збігаються ваші погляди щодо чистоти.

kak-vybrat-domrabotnicu (1)Ще одним значущим аспектом є кількість людей, які проживають в будинку або квартирі. Це обов’язково знати, оскільки від цього залежить обсяг прибирання і ступінь зайнятості домробітниці. Наприклад, коли в будинку живе сім’я з дітьми, то прибирати треба набагато більше, ніж, якщо просто проживає одна людина. Також домработница на https://homey.pro/resumes/domrabotnica повинна знати, чи живуть в квартирі домашні тварини, і чи повинна вона доглядати за ними. У неї може бути алергія, і вона не зможе здійснювати ці обов’язки. Під час співбесіди господарі можуть попросити у домробітниці рекомендаційні листи з попереднього місця роботи.

В ході співбесіди варто також з’ясувати, де живе, і де збирається жити домробітниця. Деяким роботодавцям зручно, щоб домробітниця приходила на роботу у призначений час, але жила обов’язково поблизу. А іншим роботодавцям потрібна працівниця з проживанням. Неодмінно при співбесіді важливо сказати домробітниці про правила і традиції вашої сім’ї, уточнити, можливо, щось з цього для неї є неприйнятним.

Або навпаки що-небудь з якостей домробітниці не сподобається господареві. Господарям залишається або далі на співбесіду запрошувати інших претенденток, або в окремих питаннях йти на компроміс. Обов’язково при співбесіді слід позначити обов’язки, які повинна виконувати домробітниця, і скласти графік їх виконання для контролю. При підборі домробітниці треба звернути велику увагу на її психологічний стан, наскільки вам просто і комфортно спілкуватися, а також як саме вона сприймає критику. Саме найважливіше при підборі домробітниці, щоб вам було з нею комфортно і щоб вона сумлінно виконувала свої обов’язки.