Як вибрати сукню?

Для того щоб вибрати фасон сукні необхідно визначиться з тим для якого випадку сукня купується.

 

platye-na-vypusknoj-2017-retroСукня — невід’ємний предмет жіночого гардеробу, який здатний підкреслити жіночність і неповторність кожної представниці прекрасної статі.

 

При виборі сукні важливо враховувати не тільки актуальні модні тенденції чи особисті переваги, але і крім того ряд аспектів, які допоможуть акцентувати увагу на перевагах фігури, і грамотно приховати недоліки.

Між іншим, на сторінці http://juliette-shop.ru/women/dresses/ofisnie-platia/svobodnie.html ви можете придбати красиві та стильні сукні за найкращими цінами.

 

Зовнішні характеристики сукні

 

Фасон

Для того щоб вибрати фасон сукні необхідно визначиться з тим для якого випадку сукня купується. Розрізняють сукні для повсякденної носіння, вечірні, коктейльні, а також універсальні моделі. Слід зазначити, сукні для вечірнього рауту та коктельні сукні на відміну від інших моделей, як правило, відрізняються великою кількістю декоративних елементів (рюші, банти тощо) і особливостями крою.

 

Довжина

 

Універсальним варіантом вважаються сукні із середньою довжиною (міді). Сукні довгого крою і укорочені моделі дозволяють створити святковий образ, тому найчастіше вони є основою для створення вечірнього образу.

 

Колірна гамма

 

Власницям повної комплекції рекомендується звернути увагу на сукні виконані в темних відтінках, у свою чергу світлі відтінки можна використовувати в якості акцентів, для того щоб підкреслити сильні сторони фігури (талію, плечі тощо). Струнким жінкам, навпаки, світлі кольори додадуть жіночності та ніжності.

 

Зверніть увагу, вертикальний малюнок і смужка робить силует стрункішим, а горизонтальний малюнок здатний візуально зменшити зріст.

 

Якісні характеристики

 

При виборі жіночої сукні також необхідно враховувати сезонність одягу та особливості тканини. В даний час жіночі сукні виготовляють із синтетичних і натуральних тканин. Оптимальним вибором стане матеріал, який має процентний вміст ниток натурального і синтетичного походження, така комбінація підвищує зносостійкість і довговічність виробу.