Як вибрати стильну чоловічу зимову шапку?

Шапка — обов’язковий елемент одягу в холодну пору року. Однак багато людей жертвують своїм здоров’ям і комфортом заради примарної витонченості та стильності образу. Жінки не хочуть псувати зачіски зимовими шапками, а чоловіки впевнені, що жодна шапка не буде їм до лиця. І ті й інші до останнього відтягують момент надягання шапки, застуджуються або хворіють куди більш серйозними в порівнянні із застудою захворюваннями. Шкодити своєму здоров’ю не слід, адже сьогоднішній асортимент пропонує вироби на будь-який смак і гаманець. У даній статті ми розповімо, як уберегти свою голову від лютих морозів, при цьому створити стильний образ.

man-hat1Популярні фасони

Хутряна шапка або іншими словами шапка-вушанка — оптимальний вибір для української зими, причому як з практичних, так і з естетичних міркувань. Її виготовляють з високоякісного хутра, яке зігріє навіть в найхолоднішу погоду. При цьому хутряна шапка відмінно поєднується з будь-яким верхнім одягом (пальто, спортивна куртка, дублянка, шкіряна куртка або пуховик). Застереження у виборі стосуються лише довжини ворсу, а також кольору — шапка повинна бути на тон світлішою або темнішою за верхній одяг.

Тренд сьогоднішнього дня — чоловічі в’язані шапки і светри з великої пряжі. В’язана шапка тепла, комфортна і зручна. Такі шапки рясніють розмаїттям кольорів. Вона підійде під пуховики, пальто, дублянки і шкіряні куртки.

Чоловічі кепки можна вважати класикою. Ці головні убори можна зустріти тільки на головах впевнених в собі, ставних чоловіків. Утеплена кепка в строгих кольорах — відмінний вибір під пальто, шкіряні куртки, дублянки. Однак навряд чи вона буде доречна під пуховики або спортивні куртки.

Вибираємо шапку, враховуючи форму обличчя

Вибирати зимову чоловічу шапку, можна виходячи з форми обличчя. До слова, це оптимальний варіант, оскільки сьогодні чоловічий зимовий гардероб налічує не один вид одягу — не станеш же купувати шапку окремо під кожну куртку. Тому варто придивитися до одного головного убору, який ідеально буде підходити вам. Правила прості: круглому обличчю підходять асиметричні і/або об’ємні шапки; квадратному — шапка-вушанка, трикутному — облягаючі в’язані шапки, овальному — кепки.