Як вибрати стільчик для годування?

Вагітність, пологи і перший рік життя дитини — дуже відповідальний і складний час для батьків. Одним з найбільш хвилюючих питань для майбутніх мам і тат залишається наступне: придбання всього необхідного для малюка. Адже стільки всього потрібно купити: від дрібниць, на зразок ватних паличок і вологих серветок, до спеціальних меблів.

yak-vibrati-stlchik-dlya-goduvannya_975Крім цього, необхідно вибрати у всьому різноманітті моделей дуже вдалу модель. Так, наприклад, одних тільки стільчиків для годування є кілька варіантів:

  • міні-стільчик;
  • підвісний стільчик;
  • складний стілець;
  • стілець-трансформер.

Для правильного вибору необхідно розібратися в нюансах кожної моделі.

Міні-стільчик

Міні-стільчик — це відмінний варіант для маленьких квартир: він компактний і займає мало місця. Така модель не оснащена столиком, його необхідно підсувати до столу.

Міні-стільчик буде зручний в подальшому.

Підвісний стільчик

З’явилася такі моделі недавно. У стільця є спеціальні кріплення, якими він фіксується на стільниці. При необхідності його можна зняти і прибрати. На такому стільці дитина з перших ложок буде звикати до сімейних трапез.

При покупці цієї моделі варто враховувати, що він підходить не до всіх столів і має обмеження по вазі (до 15 кг).

Складаний стільчик

Складаний стілець обладнаний столиком з високими бортами. Він відмінно підходить для мобільних батьків, а також для невеликої квартири: його можна скласти і прибрати в кут.

Безперечною перевагою такої моделі є те, що його спинка має кілька положень. Тому він підійде навіть для раннього прикорму, коли малюк ще невпевнено сидить.

Стілець-трансформер

Назва говорить сама за себе: стілець легко перетворюється в першу парту. Саме тому трансформери популярні: адже за ним дитина може сидіти майже до школи. Але така модель трохи громіздка і не складається, і його не дуже зручно перевозити.

Де купити стільчик для годування?

Сьогодні величезна кількість магазинів, які реалізують дитячі товари. Але все-таки вигідніше купувати такі речі через інтернет, адже тоді можна заощадити. Т

При покупці стільця для годування необхідно приділити особливу увагу безпеці, а саме кріпленням, сидіннЮ і ніжкам. Також краще зупинитися на моделях з поверхнями, які добре миються, адже на ньому може виявитися суп або фруктове пюре.