Як вибрати стиль одягу?

Всім жінкам хочеться виглядати красиво, мати ідеальну фігуру і привабливу зовнішність. Але над собою постійно треба працювати, удосконалювати досягнення і регулярно доглядати. Тільки в такому випадку Вам вдасться створити прекрасний образ, який буде не тільки модним і стильним, а й індивідуальним. Багато модниць стежать за тенденціями і намагаються купувати лише стильний одяг найзнаменитіших дизайнерів, але так і не можуть отримати потрібний результат.

ulichnay-moda-Milan-vesna-2016-800-2У цій справі важливо додати щось своє у отриманий образ, який буде характеризувати Вас, як особистість з певними смаками. Щоб вибрати стиль одягу, треба в першу чергу розібратися з типом своєї статури. Для цього необхідно роздягтися перед дзеркалом і придивитися до постаті, а саме визначити, якої форми предмет вона Вам нагадує.

Найчастіше сьогодні можна зустріти жінок з фігурою у вигляді груші, яким не бажано носити обтягуючий одяг. Потрібно робити акцент на верхній частині тіла, тобто віддати перевагу одягу з відкритим декольте і різного роду прикрасам на шию, що приверне увагу. Можна носити романтичний стиль, який має на увазі сукні з пишною спідницею до коліна.

Для представниць прекрасної статі з статурою у формі яблука потрібно придбати одяг, що зможе приховати живіт і область талії. Це можуть бути сукні середньої довжини, спідниці або штани із завищеною посадкою, до яких можна вибрати вільну блузку або туніку. Таким чином, Ви зможете приховати свої недоліки фігури за одягом, тобто показати себе з кращого боку.

Є і такий тип фігури, як прямокутник, тут начебто немає таких складних проблем, але важливо підкреслити вигини тіла там, де їх немає. Бажано вибирати одяг різної довжини, пишний з великими бантами або широкими поясами, що зробить акцент на Вашій талії. Треба забути про лосини або обтягуючі штани, найкраще придбати штани з кльошем від зони стегна.

При виборі свого індивідуального стилю в одязі не варто забувати про Ваш ритмі життя і професію. Адже необхідно не просто красиво виглядати, треба ще й відповідати заходу. Якщо Ви часто займаєтеся спортом і любите активність по життю, то ідеальним варіантом стане спортивний або джинсовий стиль. А для тих, хто працює в офісі, треба створити діловий образ завдяки класичному одягу.