Як вибрати спортивну секцію для дитини?

Кращим помічником у розвитку життєрадісного і здорового малюка є спорт. Дуже часто батьки замислюються про спорт тоді, коли дитина часто хворіє, або якщо вона дуже рухлива.

Як визначитися з вибором спортивної секції?

edinoborstva_deti

По-перше, не варто поспішати. Коли дитина ще маленький, дуже складно виявити її схильність до певного виду спорту. Визначити схильність дитини до певного виду спорту можна в період з 5-7 років.

По-друге, батькам, не варто забувати, що ви вибираєте секцію для дитини, а не для себе.

Дуже часті випадки, коли батьки прагнуть реалізувати себе в дитині. Тоді дитина потрапляє в той спорт, куди свого часу не зміг потрапити один з батьків. У цій ситуації дитині буде нецікаво на заняттях, вона буде розчарована і не захоче їх відвідувати. Звичайно ж, причини розчарування можуть бути інші, поговоріть з дитиною.

По-третє, прислухайтеся до дитини. Може ваша дитина із задоволенням буде робити вранці зарядку, а ввечері їздити на велосипеді або грати у дворі в теніс. А у вільний час з величезним бажанням і задоволенням буде займатися музикою або малюванням, а не спортом.

По-четверте, при виборі спортивної школи, зверніть увагу на її місці розташування. Бо якщо вона буде знаходитися далеко від будинку, то дитина буде втомлюватися за час, витрачений в дорозі до неї, та й крім спортивних занять вдома її чекає підготовка домашнього завдання в школу.

Поговоріть з дитиною і спільними зусиллями зробіть правильний вибір, тоді дитина буде отримувати задоволення від своїх занять і виросте здоровою і розумною.

Вибираючи спортивну секцію для дитини необхідно орієнтуватися на її захворювання, якщо вони є, а також на її природні дані.

 

Зріст дитини також показник у виборі спорту. Високі діти вітаються в волейболі та баскетболі, тренера прощають їм навіть повільність. Однак в такий вид спорту як гімнастика високих не беруть, вважаючи їх безперспективними.

Характер дитини також важливий. Наприклад, якщо дитина флегматик, то навряд чи її варто віддавати в такий вид спорту, де потрібна спритність, різкість і швидкість.

Дуже важливо вибираючи спорт орієнтуватися на здоров’я дитини, так як фізичні навантаження можуть принести шкоду, якщо їх неправильно підібрати. Тому вибираючи спорт необхідно знати стан здоров’я дитини і отримати консультацію від спортивного лікаря.

Якщо у дитини проблеми зі здоров’ям підбирати вид спорту необхідно в залежності від захворювання.