Як вибрати спортивні штани?

Оскільки основна частина представниць прекрасної статі прагне бути красивими і спокусливими, вони намагаються регулярно відвідувати фітнес-зали та спортивні заходи. Також у звичку входять ранкові та вечірні пробіжки. Щоденна зарядка стала сьогодні не тільки модною, але і необхідною для кожної дівчини, яка стежить за фігурою. Тому гардероб таких жінок поповнюється спеціальними штанами, без яких немислимі спортивні заняття.

1094526877_w640_h640_serye-svetlye-sportivnyeСеред маси варіантів такого одягу особливо зручними вважаються спортивні штани на гумці. Така модель є оптимальною для пробіжок, занять аеробікою і навіть зможе влаштувати тих дівчат, хто і вдома носять зручний спортивний одяг.

Тим же представницям прекрасної статі, які стежать за свої вагою і фігурою за допомогою велосипедної їзди, як не можна краще підійдуть спортивні штани із завуженим низом. Деякі виробники спортивного одягу випускають їх трохи укороченими, що робить такі штани схожими на бриджі. Така модель гарантує безпечну їзду. Власне, такі ж спортивні варіації штанів підійдуть для занять на велотренажерах, які мало чим відрізняються від своїх прототипів по конструкції.

При покупці даного виду одягу можна не звернути увагу на тканину. Для регулярних занять спортом оптимальним варіантом стане добротна, якісна тканина. Адже, якщо матеріал буде затримувати вологу у вигляді крапельок поту, то заняття стануть доставляти дискомфорт. Тому бавовна для таких цілей не годиться. Що стосується синтетики, то вона також не є відмінним варіантом. Але якщо фінансові можливості не дозволяють придбати штани з щільної, якісної тканини, то доведеться задовольнятися і такими моделями. Головне — щоб синтетика була максимально якісною, з додаванням натуральних волокон. При покупці спортивних штанів потрібно приділяти увагу, перш за все, не красі і стилю, а комфорту і безпеці.