Як вибрати спідницю з мережива?

Кожна жінка знає, що ніщо не зробить її образ настільки романтичним і стильним як спідниця. Особливо, якщо спідниця виконана з мережива. Така модель здатна прикрасити будь-яку представницю прекрасної половини людства. Але все ж багато що залежить від комплекції жінки, стилю одягу, якого вона дотримується і приводу. Потрібно дуже акуратно підбирати мереживні моделі спідниць, адже вони можуть поєднуватися далеко не з кожним предметом в гардеробі.

611241_1534696532_200 (1)У сучасному суспільстві рясніє кількість моделей, які є універсальними і для повсякденного носіння, і для урочистих випадків. Хоча мереживо і сприймається багатьма, як елемент ошатного одягу, все ж моделі з такої тканини можна носити і на роботу. Особливо вдалими для повсякденного носіння є моделі, оброблені мереживом по низу.

При виборі фасону, як уже згадувалося, варто звернути увагу на комплекцію жінки і особливості її статури. Найбільш придатними майже для всіх жінок є традиційні спідниці-олівці, спідниці тюльпани і трапеції. Трохи рідше модниці віддають перевагу моделям кльош або напівкльош, а також довгим моделям до щиколоток.

Моделі годе краще віддати перевагу панянкам з великою комплекцією і невисоким зростом. Така модель допоможе візуально витягнути силует і зробить фігуру стрункішою.

Спідниця в підлогу більше за інших підійде власницям тендітної статури. А якщо вибрати пряму спідницю максі довжини, то можна надати образу додаткову витонченість.

Спідниці-трапеції підійдуть для власниць широких плечей. Вони здатні трохи пом’якшити і згладити ту особливість фігури.

Дивно, але дівчатам, які віддають перевагу стилю мілітарі теж можна підібрати для себе спідницю оброблену мереживом. Цей стиль прекрасно доповнюють моделі оливкового та коричневого відтінків.

Мереживна спідниця-олівець чорного, сірого, темно-синього та інших (найкраще нейтральних) відтінків стане справжньою паличкою-виручалочкою для ділової жінки.

Така спідниця прекрасно підійде і для ділових переговорів, і для роботи в офісі, а якщо це червона спідниця-олівець, то і для корпоративу, урочистої події.

Для побачень або прогулянок, а також для різних повсякденних образів найкраще зупинити вибір на пишних моделях з мереживних тканин.

Юні дівчата, що володіють тендітною статурою можуть дозволити собі моделі, на зразок балетних пачок.

Мереживні моделі одягу сьогодні можна вважати практично класичними, придатними для будь-якої жінки і будь-якого випадку. Тому не варто боятися експериментів з фасонами і відтінками.