Як вибрати собі футболку на літній період?

Сонячні дні вже не за горами, а це означає, що настав саме час придбати собі парочку нових чоловічих футболок. Сучасні виробники пропонують нам неймовірно широкий вибір. В цілому, кожен чоловік зможе знайти для себе саме те, що буде до душі. Що ж, давайте розберемося, якими вони бувають і чим відрізняються.

futbolka-ostin-2018-1Таке розуміння обов’язково допоможе зробити правильний вибір і знайти саме те, що підійде найкраще. І так, останнім часом стають дуже популярними футболки з V-подібним вирізом. Звичайно, це не футболка для ділових зустрічей і важливих подій, зате для походів на пляж або вуличних прогулянок вони підходять дуже навіть добре. Якщо ви власник гарної фігури і підкачаного тіла, то вам обов’язково потрібно звернути свою увагу на моделі саме таких футболок. Ще одним неймовірно популярним видом є футболки Поло. Дані футболки полюбили в першу чергу через їх універсальність.

Вся справа в тому, що ви можете придбати для себе чорну Поло і без проблем одягати її під піджак. Такий образ буде по-справжньому солідним і дуже навіть модним. Крім того, Поло відмінно підходить і під джинси з кросівками та під шорти з сандалями. Загалом, якщо вам потрібні універсальні футболки, то роблячи свій вибір на користь футболок Поло ви ніколи не помилитеся. Ще одним безсумнівно класичним варіантом є стандартні білі футболки. Здавалося б, на них немає написів або малюнків, немає будь-яких декоративних елементів, так в чому ж перевага? Тут як раз вся справа в їх не помітності. Класична біла футболка легко комбінується з абсолютно будь-яким одягом.

Якщо ви одягнули яскраві джинси і кросівки, то яскрава футболка зробить з вас новорічну ялинку, а такого звичайно всі хочуть уникнути. Так що з огляду на цей важливий факт можна зробити один правильний висновок, класична біла футболка повинна бути у кожного чоловіка. Також окрему увагу заслуговують футболки Хенлі. Моделей даного типу досить багато, є яскраві, а є й монотонні, стримані. Однак не варто забувати, купуючи дану футболку потрібно чітко розуміти, з якими речами ви будете її комбінувати.