Як вибрати смартфон?

Ні для кого не секрет, що в сучасному світі смартфони є майже у кожного жителя нашої планети. Мобільні телефони стали володіти величезною кількістю можливостей і по функціоналу наблизилися до домашніх комп’ютерів, але і відповідно вибирати їх стало важче. Як же підходити до питання підбору гаджета під свої вимоги?

img_55a4d75c052fd112528140Для початку необхідно визначитися із завданнями, які ви хочете покласти на майбутній смартфон. Серфінг в інтернеті, перегляд відео, кишеньковий офіс, мобільні ігри, фотографії або ж просто для дзвінків — можливостей досить багато, з цього варто відразу розуміти, що ви очікуєте від пристрою. Якщо ви хочете придбати смартфон, то рекомендуємо відвідати інтернет магазин мобільних телефонів gsm-ka.com.ua.

Далі звертаємо увагу на технічні характеристики. У смартфонах, як і в комп’ютерах, встановлений процесор, оперативна пам’ять, графічний чіп і вбудована пам’ять. Процесор є головним компонентом і відповідає за роботу всіх процесів, що відбуваються в смартфоні. Звертати увагу слід на кількість ядер і тактову частоту, що вимірюється в герцах — чим дані показники вищі, тим кращою є продуктивність і швидкість роботи телефону в цілому. Оперативна пам’ять відповідає за зберігання додатків, оброблюваних процесором в даний момент і чим більший її об’єм, тим більше процесів може бути запущено одночасно. Вимірюється в гігабайтах. Графічний чіп служить для виведення зображення на дисплей, а так само для обробки мультимедійних додатків таких як ігри, анімаційні програми, відтворення відео. Числові характеристики не вказуються і вибирати доводиться виключно за моделями графічного ядра. Ну а можлива кількість збереженої на смартфоні інформації безпосередньо залежить від об’єму вбудованої пам’яті. Дуже часто в гаджеті є роз’єм для установки флеш-карт, що дозволяє додатково розширити місткість пристрою. Так само, як і оперативна пам’ять вимірюється в гігабайтах.

Жоден смартфон зараз не обходиться без камери і якщо цей параметр для вас є важливим, то ось на що слід звертати увагу. Основна характеристика фотокамери, це кількість мегапікселів фотоматриці. Чим більшим є цей параметр, тим буде вищою роздільна здатність і якість зроблених знімків і відеозаписів. Камер на смартфонах як правило дві: основна і фронтальна. Основна камера розташована на задній частині корпусу, а фронтальна знаходиться над дисплеєм і служить для створення селфі.

Визначившись з технічними параметрами, настає час для вибору дисплея. Діагональ екрану вимірюється в дюймах і в цьому питанні вам лише треба зрозуміти — який розмір смартфона для вас найбільш зручний. Потім подивіться яка роздільна здатність дисплея у обраного гаджета — чим вищим є цей параметр, тим більше пікселів містить екран, тим чіткішим буде зображення.

Ну і вирішивши всі вищевказані питання ви можете бути впевненими, що обраний апарат вас не підведе. Ну а якщо отриманої інформації вам все одно недостатньо, то рекомендую звертатися до фахівців.